GucciGuilty Cologne Pour Homme woda toaletowa dla mężczyzn

8×
Gucci Guilty Cologne Pour Homme woda toaletowa dla mężczyzn
Gucci Guilty Cologne Pour Homme woda toaletowa dla mężczyzn
Promocje
Darmowa dostawa
50 ml
159,00

W magazynie | 318,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: GUC04806
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 7.12.2021
Nasze sklepy
środa 8.12.2021

Rozsiądź się wygodnie i pozwól przemówić przeszłości. Woda toaletowa Gucci Guilty Cologne Pour Homme jest efektem gry mistrza perfumiarstwa Alberta Morillasa z tradycyjną wodą kolońską i zapachem włoskich cytrusów. Odkrycie z dawnych czasów dostosował do potrzeb współczesnego, odważnego mężczyzny.

  • męski drzewny zapach
  • dla nowoczesnego gentlemana
  • zaprezentowana w 2019 roku

Skład zapachu
Woda toaletowa otwiera się promiennymi nutami bergamotki, która jednocześnie podkreśla czysto męskie esencje rozmarynu i jagód jałowca. Po chwili pojawiają się akordy słodkawego drzewa cyprysu, które przeniosą Cię nad Morze Śródziemne. Towarzyszą im kwiatowe nuty fiołka i waniliowego heliotropu. O zmysłowe wybrzmienie zapachu zadbają ambra, cedr i liście paczuli.

Historia zapachu
Pod znakiem odważnego sloganu #ForeverGuilty w pracowni legendarnych zapachów Gucci powstała woda toaletowa silnie odwołująca się do włoskiej tradycji perfumiarskiej. Inspiracją dla twórcy Alberta Morillasa była woda kolońska, która powstała już w 1690 roku. Największe zasługi należy tu przypisać Jean Paulowi Feminisowi, który wzniósł zapachową mieszankę mnichów z Florencji na nowy poziom.

Design flakonu Gucci Guilty Cologne Pour Homme odznacza się elementami retro, przez twarde szkło prześwituje zapach o świeżym zielonym odcieniu. Ta zieleń odbija się też w srebrnym wieczku flakonu, co doskonale dopełnia całość.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
kalabryjska bergamotka, rozmaryn, jagody jałowca
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
heliotrop, fiołek, cyprys
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
liście paczuli, cedr, bursztyn
Grupy zapachów
drzewne

Progresywna, innowacyjna i nadająca kierunek – marka Gucci kreuje świat mody od niemal stu lat. Jej nowoczesne i eklektyczne produkty stanowią dowód wybitności włoskiego rzemiosła i są niepokonane pod względem jakości i dbałości o szczegóły. 

Początek marce dał niepozorny Guccio Gucci, zakładając w 1921 r. warsztat obróbki skóry. Wtedy nie śnił nawet o tym, że nadał właśnie imię legendzie mody, która kiedyś zdobędzie świat.

Dziś marka Gucci błyszczy nie tylko na wybiegach dla modelek, swoje kolekcje rozszerzyła o inne dodatki, a także kosmetyki i perfumy. Do najbardziej interesujących należą niewątpliwie aromatyczny zapach dla mężczyzn Gucci Guilty lub romantyczny, kwiatowy zapach dla kobiet Gucci Bloom.

Zgodnie z wizją aktualnego dyrektora kreatywnego, którym jest Alessandro Michele, marka Gucci na nowo zdefiniowała luksus XXI wieku i umocniła swoją pozycję jednego z najbardziej pożądanych domów mody na świecie.