Skip to main content

GucciBamboo zestaw upominkowy I. dla kobiet

Gucci Bamboo zestaw upominkowy I. dla kobiet
Gucci Bamboo zestaw upominkowy I. dla kobiet

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: GUC05347

woda perfumowana 50 ml + perfumowane mleczko do ciała 50 ml

Luksusowy zapach to zawsze właściwy wybór dla tych, którzy pragną podarować prawdziwe szczęście, a zestaw perfum damskich Gucci Bamboo w pięknym opakowaniu to radość ukryta w wielu flakonikach. Postaw na czar idealnie dopasowanego zestawu, który pokocha każda kobieta.

Właściwości:

  • doskonały pomysł na prezent
  • sprawi radość każdej kobiecie
  • zapach odpowiedni na co dzień
  • kosmetyki perfumowane przedłużają trwałość zapachu

Zawartość zestawu:

  • woda perfumowana 50 ml
  • perfumowane mleczko do ciała 50 ml

Skład

Grupy zapachów
kwiatowe
Typ zestawu
zestaw upominkowy

Progresywna, innowacyjna i nadająca kierunek – marka Gucci kreuje świat mody od niemal stu lat. Jej nowoczesne i eklektyczne produkty stanowią dowód wybitności włoskiego rzemiosła i są niepokonane pod względem jakości i dbałości o szczegóły. 

Początek marce dał niepozorny Guccio Gucci, zakładając w 1921 r. warsztat obróbki skóry. Wtedy nie śnił nawet o tym, że nadał właśnie imię legendzie mody, która kiedyś zdobędzie świat.

Dziś marka Gucci błyszczy nie tylko na wybiegach dla modelek, swoje kolekcje rozszerzyła o inne dodatki, a także kosmetyki i perfumy. Do najbardziej interesujących należą niewątpliwie aromatyczny zapach dla mężczyzn Gucci Guilty lub romantyczny, kwiatowy zapach dla kobiet Gucci Bloom.

Zgodnie z wizją aktualnego dyrektora kreatywnego, którym jest Alessandro Michele, marka Gucci na nowo zdefiniowała luksus XXI wieku i umocniła swoją pozycję jednego z najbardziej pożądanych domów mody na świecie.