Przejdź do głównej zawartości

Grawerowanie perfum i kosmetyków

Jaki tekst można wygrawerować?

Imię, inicjały, data urodzin dziecka, życzenia urodzinowe, wyznanie miłości, a może prośba o rękę? Ty wybierasz tekst. Jedyne ograniczenie stanowi maksymalna liczba znaków.

Jak zamówić usługę grawerowania?

Wybierz kosmetyk lub perfumy, które nadają się do grawerowania. Na stronie produktu zaznacz opcję „Podaj własny tekst”. Wpisz swoją dedykację w pole tekstowe i potwierdź zlecenie, klikając OK. Wszystko, co musisz jeszcze zrobić, to sfinalizować zamówienie i czekać na spersonalizowane perfumy lub kosmetyki z dedykacją.

Ile kosztuje usługa grawerowania?

Wygrawerowanie własnej dedykacji to koszt 16,50 PLN. Za tę cenę otrzymujesz oryginalny i spersonalizowany prezent, który z pewnością ucieszy obdarowaną osobę.

Czy czas dostawy się wydłuży?

Proces grawerowania może przedłużyć termin dostawy o 1 dzień. Zwykle jednak udaje się nam dostarczyć zamówienie bez przedłużania terminu dostawy.
Notino zastrzega sobie prawo do odmowy grawerowania w przypadku obraźliwej treści, która może mieć negatywny wpływ na uczucia osób trzecich oraz wszelkiej treści sprzecznej z ogólnymi zasadami etycznymi i społecznymi.