Glade Luminous Apple Spice and Vanilla 2 in1 świeczka zapachowa

Glade Luminous Apple Spice and Vanilla 2 in1 świeczka zapachowa  135 g
Glade Luminous Apple Spice and Vanilla 2 in1 świeczka zapachowa  135 g
świeczka zapachowa 135 g

Kod: BRS1012 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis perfum Glade Luminous Apple Spice and Vanilla 2 in1
Skład

Świeczka zapachowa Glade Luminous Apple Spice and Vanilla 2 in1 napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie.

Właściwości:

  • jesienny zapach

Sposób użycia:
Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych.

Skład

Rodzaj knota
bawełniany

O marce Glade

p>Glade wniesie do twojego domu czarujący zapach i harmonię. Te wyjątkowe produkty cieszą się sympatią na całym świecie i nic dziwnego – tworzone są bowiem ze starannie wybranych, doskonałych esencji, które w ciagu chwili stworzą w twoim domu przytulną atmosferę. Produkty marki Glade nie tylko pięknie pachną, ale dzięki wyjątkowemu designowi będą służyć również jako oryginalna dekoracja! Marka Glade należy do firmy SC Johnson & Son. Pierwsze odświeżacze powietrza stworzyla już w 1956 r. i bardzo szybko stały się one niezwykle popularne. Wcześniej mogliście się spotkać z produktami marki pod nazwą Brise, ale w 2012 r. zmieniono definitywnie ich nazwę na Glade. Celem marki jest tworzenie w domach swych klientów harmonii, dostarczanie przyjemności z mieszkania oraz wnoszenie do ich życia przyjemnego, radosnego aromatu.

Recenzje Glade Luminous Apple Spice and Vanilla 2 in1