Givenchy Pí Neo

woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml

4×
Givenchy Pí Neo woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
100 ml

Kod: GIV0117 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Givenchy Pí Neo
100 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Opis perfum Givenchy Pí Neo

Givenchy Pi Neo to nowe męskie perfumy zaprezentowane we wrześniu 2008 roku. Zapach został zainspirowany wirtualnym światem przyszłości w filmie „Matrix". Givenchy Pi Neo to w istocie świeży, cytrynowy aromat, który został zaskakująco uzupełniony niebanalną kombinacją ambry i wanilii.

Tworzy wyjątkową, ciepłą konstelację, oferuje alternatywę w postaci pikantnej kompozycji zapachów. Pi Neo w zasadzie prezentuje świat, który nigdzie się nie kończy, podobnie jak liczba π. To od niej zapach pożyczył nazwę.

Zapach jest charakterystyczny zarówno ze względu na trwałość jak i intensywność. Spokojnie utrzyma się na Twoim ubraniu nawet dwa dni. Perfumy są pikantne, męskie i stanowcze jak szybkie, męskie kroki. Z Givenchy Pi Neo utożsamią się młodzi, tajemniczy mężczyźni żyjący tak trochę we własnym, wirtualnym świecie.

Perfumy emanują filozofią "wszędzie trzeba czuć się dobrze". Z  pewnością osiągniesz z nimi ten stan.

Skład

Głowa
bergamotka, mandarynka
Serce
cedr, paczuli, przyprawy, skóra, tytoń
Podstawa
bursztyn, wanilia
Grupy zapachów
drzewne

O marce Givenchy

Givenchy Perfumy | Givenchy jako marka pojawiła się na rynku w 1952 roku we Francji. Markę tę założył francuski projektant mody  Hubert de Givenchy, który od najmłodszych lat, marzył o zbudowaniu wspaniałego domu mody. Jako młody absolwent odbył staże i praktyki w najlepszych domach mody – Dior, Piguet. Pracował dla  J. Fatha, L. Lelonga oraz E. Schiaparelli. Jego marzenie się spełniło. 2 lutego 1952 założył własny dom mody. Projektował dla Audrey Hepburn, dla rodzin Guiness oraz Kennedy. Od lat 60-tych stał się jednym z liderów w świecie mody i perfum. Perfumy Amarige dla kobiet to niepowtarzalny zapach, bardzo śmiały i z najwyższej półki.

Ocena Givenchy Pí Neo

Dodać nową opinię

4.0
4 ocena
3
1
wygląd flakonu
trwałość zapachu
intensywność
wrażenie ogólne