GivenchyCushion Kiss błyszczyk do ust

Givenchy Cushion Kiss błyszczyk do ust
Givenchy Cushion Kiss błyszczyk do ust
odcień 1 Coral Kiss 10 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: GIV4274
Upominek dla Ciebie
Kosmetyczka w prezencie przy zamówieniu Givenchy za minimum 340 zł.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie

Błyszczyk do ust Givenchy Cushion Kiss nada Twoim ustom piękny wygląd.

Właściwości:

  • doskonale rysuje kształt ust
  • lekko zabarwia usta

Sposób użycia:
Nanieś odpowiednią ilość błyszczku na usta, aby uzyskać natychmiastowy efekt większej objętości.

Właściwości

Efekt
błyszczący

Luksusowa odzież, wysokiej jakości kosmetyki i wspaniałe perfumy. To francuska marka Givenchy, która od ponad 60 lat oddaje hołd modzie i urodzie. Motywuje do znalezienia własnego, charakterystycznego stylu i pozostania sobą.

Historia marki Givenchy rozpoczęła się w Paryżu w roku 1952, kiedy projektant Hubert de Givenchy założył dom mody, noszący jego imię. W 1953 roku Hubert de Givenchy spotkał Audrey Hepburn i rozpoczęła się ich bliska współpraca. Dla wspaniałej Audrey, która szybko stała się jego muzą, Givenchy projektował kostiumy filmowe i ubierał ją na różne okazje.

W 1957 roku Givenchy przedstawia zapach L'Interdit, który pierwotnie dedykowany był tej pełnej uroku aktorce. Tak powstała firma Parfums Givenchy. Niebawem w ofercie marki pojawiły się inne niezapomniane perfumy, a w 1989 roku marka Givenchy rozszerzyła swój asortyment o kosmetyki.

Oprócz legendarnego Givenchy L'Interdit, który obecnie ma już nową, bardziej nowoczesną interpretację w postaci zapierającej dech w piersiach kwiatowej kompozycji zapachowej, popularnością cieszą się również Givenchy Irresistible i Gentleman Givenchy.

Perfumy Givenchy są ponadczasowe i w wyjątkowy sposób podkreślają charakter noszącej je osoby, tworząc oryginalny podpis olfaktoryczny, który sprawi, że staniesz się niezapomniana.