Gillette Fusion5 Proshield zapasowe ostrza

3×
Gillette Fusion5 Proshield zapasowe ostrza
Gillette Fusion5 Proshield zapasowe ostrza
Zaoszczędź
109,00

Zaoszczędź 14%
4 szt.
93,20

23,30 / 1 szt., w tym VAT
Kod: GIL2009 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 21.09.2021
Nasze sklepy
poniedziałek 20.09.2021

Opis Gillette Fusion5 Proshield

Innowacyjne wymienne ostrza Gillette Fusion5 Proshield zapewniają idealny komfort przy każdym goleniu, pozostawiając wrażliwą męską skórę idealnie gładką i bez podrażnień. Pięć niezwykle ostrych ostrzy zapewnia szybkie golenie za jednym pociągnięciem. Pasek nawilżający, umieszczony przed i za ostrzami, chroni skórę przed podrażnieniami.

Golenie jest praktycznie nieodczuwalne dzięki powłoce maszynki, redukującej tarcie. Trymer przycinający zarost, znajdujący się z tyłu maszynki, dociera nawet do trudno dostępnych miejsc, takich jak skóra pod nosem, okolice ust lub kontury bokobrodów.

Właściwości:

  • 5 bardzo ostrych ostrzy z powłoką zmniejszającą tarcie
  • pasek nawilżający przed i za ostrzami minimalizuje ryzyko podrażnień
  • trymer wyrównujący pozwala na stylizację bardziej wymagających partii twarzy
  • jedna głowica wystarcza nawet na miesiąc golenia
  • może być stosowana ze wszystkimi maszynkami do golenia Fusion5 i Fusion5 Power

Sposób użycia:
Umieść zapasową głowicę na rękojeści golarki. Aby uzyskać najlepszy efekt, zmieniaj głowicę co miesiąc. Stosuj z żelem lub pianką do golenia.

O marce Gillette

Kosmetyki Gillette | Gillette koncentruje się na produkcji kosmetyków do golenia, a także wysokiej jakości maszynek do golenia. Firmę założył w 1895 r. King Camp i od samego początku skupiał się na opracowaniu idealnego ostrza do golenia.
Mimo, że slogan reklamowy brzmi „Najlepsze dla mężczyzny“, firma produkuje również kosmetyki i maszynki do golenia dla kobiet. System Mach3 zapewnia doskonałe golenie „za jednym pociągnięciem“, Fusion umożliwia golenie trudno dostępnych miejsc dzięki 5 ostrzom i jednemu ostrzu wyrównującemu. Kolekcja Gillette Venus przeznaczona jest natomiast wyłącznie dla kobiet. Podaruj sobie idealnie gładką i miękką skórę.

Recenzje Gillette Fusion5 Proshield2