Gillette Blue3 maszynka do golenia + ostrza wymienne

1×
Gillette Blue3 maszynka do golenia + ostrza wymienne
Gillette Blue3 maszynka do golenia + ostrza wymienne
7 szt.

Kod: GIL02833 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Upominek dla Ciebie
Wpisz w koszyku kod men 15 i zyskaj 15% zniżki na kosmetyki i elektronikę dla mężczyzn. Zniżka nie dotyczy produktów już przecenionych i z wyprzedaży.

Opis Gillette Blue3

Zafunduj sobie lepsze i dokładniejsze golenie, niż jakie mogą zapewnić Ci jednorazówki. Maszynka do golenia i ostrza wymienne Gillette Blue3 zatrzoszczy się o to by Twoja pielęgnacja uzyskała następny poziom. Maszynka Blue3 jest wyposażona w 3 ostrza i pasek nawilżający, dzięki któremu łatwo i gładko porusza się po skórze twarzy podczas golenia.

Właściwości:

  • przynosi dokładnie i gładkie ogolenie
  • 3 ostrza golą blisko siebie i komfortowo
  • płynnie przychodzi po skórze twarzy
  • miękki i ergonomiczny uchwyt
  • rączka apewnia kontrolę nad kierunkiem golenia

Sposób użycia:
Użyj pianki do golenia lub żelu, kremu i następnie ogol skórę długimi, delikatnymi pociągnięciami maszynką Gillette Blue3.

O marce Gillette

Kosmetyki Gillette | Gillette koncentruje się na produkcji kosmetyków do golenia, a także wysokiej jakości maszynek do golenia. Firmę założył w 1895 r. King Camp i od samego początku skupiał się na opracowaniu idealnego ostrza do golenia.
Mimo, że slogan reklamowy brzmi „Najlepsze dla mężczyzny“, firma produkuje również kosmetyki i maszynki do golenia dla kobiet. System Mach3 zapewnia doskonałe golenie „za jednym pociągnięciem“, Fusion umożliwia golenie trudno dostępnych miejsc dzięki 5 ostrzom i jednemu ostrzu wyrównującemu. Kolekcja Gillette Venus przeznaczona jest natomiast wyłącznie dla kobiet. Podaruj sobie idealnie gładką i miękką skórę.

Recenzje Gillette Blue31