Gilles CantuelArsenal Blue woda perfumowana dla mężczyzn

1×
Gilles Cantuel Arsenal Blue woda perfumowana dla mężczyzn
Gilles Cantuel Arsenal Blue woda perfumowana dla mężczyzn
100 ml

Kod: GCA0080 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Gilles Cantuel Arsenal Blue
Skład

Męskość, siła i odwagę, które w sobie nosisz, podkreśli męska woda perfumowana Gilles Cantuel Arsenal Blue . Zapach emanuje męskością i doskonale uzupełni Twoją osobowość.

  • aromatyczny zapach o ziołowych akordach
  • zapach korzenny
  • podkreśla seksapil i naturalną, męską charyzmę
  • zapach odpowiedni na co dzień

Skład

Złożenie
przyprawy, zielona nuta, bursztyn, nuty drzew, cytrusy
Grupy zapachów
aromatyczne, przyprawowe

O marce Gilles Cantuel

Wyjątkowe perfumy Gilles Cantuel oczarują cię swoim wyrafinowanym, świeżym aromatem i ciekawymi flakonami, które będą cieszyć oko! Francuska marka Gilles Cantuel została założona w 1985 r. i od tego czasu wzbogaca świat perfum czymś nowym i oryginalnym. Perfumy Gilles Cantuel są radosne, romantyczne i zmysłowe!
Jeśli poszukujesz czegoś naprawdę wyjątkowego, perfumy Gilles Cantuel będą najlepszym wyborem. Ich czarujący zapach pobudzi w tobie kreatywność i radość z życia. Oryginalne, kolorowe flakony Gilles Cantuel zaciekawią cię swym wyjątkowym designem, który wyróżnia je na tle innych perfum! Zapachy Gilles Cantuel otworzą twoje zmysły na nowe doznania i poprawią ci humor! Wyrafinowane kompozycje zawierające nuty świeżych owoców i kwitnących kwiatów natychmiast podbiją twoje serce. Wnieś do swego życia kilka kropli oryginalności i zmysłowości z czarującymi francuskimi perfumami Gilles Cantuel!

Recenzje Gilles Cantuel Arsenal Blue1