Gellé Frères Queen Next Door Fleur d’Or-Enjouée mleczko do ciała dla kobiet

Gellé Frères Queen Next Door Fleur d’Or-Enjouée mleczko do ciała dla kobiet
Gellé Frères Queen Next Door Fleur d’Or-Enjouée mleczko do ciała dla kobiet
200 ml

Kod: GEF0015 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis perfum Gellé Frères Queen Next Door Fleur d’Or-Enjouée
Skład

Dzięki swojej lekkiej, płynnej konsystencji krem do ciała Gellé Frères Fleur d’Or-Enjouée natychmiast się wchłania, nawilża skórę i chroni ją oraz nadaje satynową gładkość.

Kto powiedział, że królowa nie może zaszaleć? Fleur d’Or-Enjouée to zapach, który zaprowadzi Cię z powrotem do świata dzieciństwa. Kwiat pomarańczy sprawi, że zechcesz pozbyć się stresu, śmiać się i uwolnić w sobie ekstrawagancję. Pocieszające zabawki do przytulania i śliczne małe, okrągłe makaroniki! To Ty wybierasz je i pałaszujesz do woli, kiedy masz na to ochotę. Zachłanna, radosna i promienna, dziś wieczorem królujesz w pidżamie.

Skład

Konsystencja
mleczko

O marce Gellé Frères

Gellé Frères to powstały w 1826 roku dom perfumeryjny z jedyną w swoim rodzaju misją – obudzenia w Tobie ukrytej królowej.

Historia marki rozpoczyna się wraz z tym, jak bracia Gellé dziedziczą przepisy Jeana Louisa Fargeona – twórcy kompozycji zapachowych królowej Marii Antoniny. Ich celem była demokratyzacja tajemnic urody królowych dzięki zaletom kwiatów.

Już od samego początku dom ten wiedział, jak wyrażać jedyną w swoim rodzaju wiedzę na temat kwiatów. Gellé Frères byli nagradzani za innowacje w tworzeniu perfum oraz kosmetyków. Udało im się posiąść wiedzę naukową o kwiatach, a także wydobyć ich poezję, zatrzymując ich duszę w cennych buteleczkach z perfumami.

Dziś ta wiedza o kwiatach wyraża się w zestawie kolekcji składającej się z pięciu perfum Queen Next Door. Dzięki innowacyjnej technologii mikroenkapsulacji te pozbawione alkoholu perfumy o subtelnym kwiatowym zapachu utrzymują się przez cały dzień.

Swój sklep flagowy marka otworzyła w Paryżu pod najlepszym adresem. Avenue de l’Opéra jest sercem mody i designu, a Gellé Frères zaprasza tu królowe z całego świata.

Recenzje Gellé Frères Queen Next Door Fleur d’Or-Enjouée