GC MI Paste Plus Tutti-Frutti

remineralizujący krem ochronny do wrażliwych zębów z fluorem

GC MI Paste Plus Tutti-Frutti remineralizujący krem ochronny do wrażliwych zębów z fluorem
do profesjonalnego użytku 35 ml
72,00

Kod: GCC0011 | Ponad 20 szt. w magazynie

Opakowanie produktu może się różnić od tego na zdjęciu.

UWAGA! Preparatu nie należy stosować u pacjentów ze stwierdzoną lub podejrzewaną alergią na białko mleka i/lub wrażliwością lub alergią na konserwanty zawierające benzoesan. Stosuj wyłącznie z polecenia swojego dentysty.

szt.
Dostawa kurierem DPD
już jutro środa 22.05.2019
Nasze sklepy
już jutro środa 22.05.2019
GC MI Paste Plus Tutti-Frutti
do profesjonalnego użytku 35 ml | 72,00

Opis kosmetyku GC MI Paste Plus Tutti-Frutti

Pasta do wrażliwych zębów GC MI Paste Plus Tutti-Frutti gwarantuje, że będziesz się delektować zimnymi lub gorącymi napojami bez nieprzyjemnych odczuć. Pożegnaj się z nadwrażliwością zębów.

Właściwości:

  • zmniejsza wrażliwość zębów
  • zapobiega tworzeniu się próchnicy
  • neutralizuje szkodliwe kwasy

Sposób użycia:
Stosuj w razie potrzeby.

O marce GC

Zapewnij swoim zębom najlepszą pielęgnację ze specjalnymi remineralizacyjnymi i ochronnymi kremami GC! Firma GC została założona w 1921 roku w Tokio, a jej celem jest rozwijanie wysokiej jakości skutecznych produktów, które zdołają zaspokoić wszystkie potrzeby klienta.
Kremy remineralizacyjne GC zawierają wysoką koncentrację wapnia i fosforanu, dzięki czemu dostarczają zębom odpowiednią ilość substancji mineralnych w idealnym stosunku. Kremy ochronne do zębów GC skutecznie zwiększają odporność zębów na działanie kwasów, zapobiegają powstawaniu próchnicy, a dzięki ich wyjątkowym smakom ich stosowanie z pewnością sprawi Ci przyjemność!
Produkty marki GC nie zawierają cukru i są ekologiczne. Są przetestowane, a ich skuteczność została udowodniona. Nie powinny ich jednak używać osoby z potwierdzoną alergią na białka mleka lub z podejrzeniem takiej alergii oraz osoby wrażliwe lub uczulone na dodatki benzoesanu.