O marce frei öl

Kosmetyki frei öl koncentrują się na pięknej i zdrowej skórze. Preparaty są wzbogacane o naturalne oleje, odżywcze substancje aktywne i witaminy. Jednocześnie marka spełnia najsurowsze standardy farmaceutyczne i zachowuje optymalną harmonię między tradycją a nowoczesną technologią.

 

Wszystkie produkty frei öl produkuje się w Niemczech. Są one odpowiednie również dla wegan, gdyż nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Wysoka skuteczność, potwierdzona badaniami klinicznymi sprawia, że produkty frei öl to jedne z najlepszych i najpopularniejszych kosmetyków pielęgnujących. Historia marki zaczęła się w latach pięćdziesiątych w aptece Waltera Bouhona, który opracował dla swojej żony olej przeciw rozstępom, a niedługo później opatentował technologię jego produkcji.

Pozwól i Ty rozpieszczać się produktami, którym możesz zaufać. Niezależnie od tego, czy wybierzesz legendarny olejek do ciała frei öl, pielęgnacyjny olejek do twarzy frei öl lub spróbujesz kremu frei öl, Twoja skóra stanie się piękna, perfekcyjnie nawilżona i odżywiona.

cały tekst ukryć tekst

frei öl