FOREOIssa™ Mini wymienna główka szczoteczki

FOREO Issa™ Mini wymienna główka szczoteczki
FOREO Issa™ Mini wymienna główka szczoteczki
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
261,50

Zaoszczędź 66%
Mango Tango
87,00

Ponad 5 szt. w magazynie | 87,00 / 1 szt., w tym VAT | Kod: FOR0040
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 6.12.2021
Nasze sklepy
środa 8.12.2021

Zapasowa głowica do szczoteczki do zębów FOREO Issa™ Mini pomoże Ci uzyskać najlepsze możliwe wyniki przy higienie jamy ustnej. Regularna wymiana głowicy zapewni wciąż taki sam efekt czyszczenia zębów jak z nową szczoteczką.

Właściwości

Rodzaj zasilania
bez doładowania

FOREO wprowadza nowy standard urody i zdrowia w pielęgnacji cery. Filozofia marki opiera się na przekonaniu, że jeśli ktoś czuje się wspaniale, to też wspaniale wygląda. Rewolucyjny system oczyszczania skóry twarzy FOREO LUNA™, jaki ta szwedzka firma opracowała w 2013 roku, umożliwi wielokrotne doznanie tego wspaniałego uczucia.

Oczyszczające szczoteczki soniczne FOREO są wykonane z hipoalergicznego, nieporowatego silikonu, który zapewnia ich wysoką higieniczność. Ponad 8 tysięcy sonicznych drgań na minutę i wyjątkowy design dają gwarancję głębokiego i delikatnego oczyszczenia skóry twarzy. Twoja twarz po każdym użyciu będzie czystsza, gładsza i bardziej promienna.

Możesz wybierać z całej serii produktów. Podstawową wersję FOREO LUNA uzupełnia na przykład FOREO LUNA 2 z efektem anti-aging, kompaktowa FOREO LUNA mini 2, podróżna LUNA go i najmniejsza LUNA play. Popularnością cieszy się też szczoteczka FOREO ISSA albo przybór do masażu okolic oczu FOREO IRIS.

Produkty FOREO są odpowiednie do różnych typów cery i są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych oraz zabawnym designie. Wybierz najlepszy produkt dla siebie!