Foreo Bear™ Mint

 

 

ENERGETYZUJĄCY TRENING TWARZY 
Stymulujące mikroprądy ujędrniają skórę, a delikatne pulsacje T-Sonic™ masują twarz i rozświetlają cerę, nadając jej młodzieńczy blask.

ANTI-SHOCK SYSTEM™ 
System skanuje i mierzy odporność skóry na prąd, automatycznie dostosowując intensywność mikroprądów tak, aby zabieg był maksymalnie bezpieczny i komfortowy dla Twojej skóry. 

 

POŁĄCZENIE Z APLIKACJĄ
Automatycznie synchronizuje preferencje z aplikacją FOREO For You, oferując szerszy zakres intensywności mikroprądów oraz zabiegów fitness do twarzy z instrukcjami, jak zachować naturalne ujędrnienie i napięcie skóry.

INTELIGENTNY SZWEDZKI DESIGN
Ergonomiczny kształt idealnie dopasowuje się do konturów twarzy. Działa bez żadnych dodatkowych nakładek i zapewnia długi czas pracy bez ładowania, umożliwiając korzystanie z urządzenia w każdej sytuacji. 

 

 

MIKROPRĄDOWE MODELOWANIE TWARZY

 Mikroprąd, często określany jako „naturalny lifting”, stanowi bezpieczny i bezbolesny sposób na ujędrnienie skóry i owalu twarzy. Metoda ta wykorzystuje niskie („mikro”) napięcie prądu elektrycznego, które odpowiada energii elektrycznej Twojego organizmu na poziomie komórkowym, aby ujędrniać i napinać kontury twarzy. 

 

 

JAK TO DZIAŁA?

BEAR™ wykorzystuje dwie półkule mikroprądowe, które ukierunkowują energię elektryczną bezpośrednio w głąb skóry, ćwicząc w ten sposób mięśnie. Mikroprądy oddziałują bezpośrednio na komórki skóry, które w wyniku zabiegu stają się mocniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, niczym mięśnie po treningu z hantlami. Wszelkie oznaki starzenia zostają wyeliminowane w naskórkowej (górnej) warstwie skóry, podczas gdy stymulacja warstwy skóry właściwej (najgłębszej) zapewnia efekt ujędrnienia i napięcia.

Sposób użycia

 

1. Pobierz aplikację FOREO For You. 

2. Połącz się z aplikacją przez Bluetooth i naciśnij przycisk, aby odblokować i zarejestrować swoje urządzenie BEAR™, jeśli stosujesz je po raz pierwszy.

3. Nanieś SERUM SERUM SERUM na skórę i wmasuj do całkowitego wchłonięcia.

4. Wybierz program i intensywność mikroprądów w aplikacji lub ręcznie przy pomocy uniwersalnego przycisku, a następnie przesuwaj urządzenie BEAR™ po skórze.