FlosLek PharmaArnica Active żel rozgrzewający dla rozluźnienia mięśni i stawów

FlosLek Pharma Arnica Active żel rozgrzewający dla rozluźnienia mięśni i stawów
FlosLek Pharma Arnica Active żel rozgrzewający dla rozluźnienia mięśni i stawów
200 ml
28,99

W magazynie | 14,50 / 100 ml, w tym VAT | Kod: FLP0008
1
Dostawa kurierem DPD
piątek 10.12.2021
Nasze sklepy
sobota 11.12.2021

Żel do ciała FlosLek Pharma Arnica Active pielęgnuje skórę całego ciała, napina ją i jednocześnie zapewnia uczucie komfortu.

Właściwości:

  • nawilża i głęboko odżywia
  • szybko się wchłania i natychmiast wysycha

Sposób użycia:
Aplikuj na problematyczne miejsca i delikatnie masując, wetrzyj w skórę. Im więcej czasu poświęcisz na masaż problematycznych miejsc, tym bardziej widoczne będą rezultaty.

Właściwości

Konsystencja
żel
Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry

Polskie laboratorium kosmetyczne FlosLek zostało założone w 1994 roku. Firma początkowo zatrudniała tylko dwóch pracowników, szybko jednak zdobyła zaufanie klientów i otworzyła sobie bramy do sukcesu na całym świecie.
Dziś w skład marki FlosLek wchodzi ponad 280 wysokiej jakości produktów kosmetycznych, które pomagają osobom o delikatnej i wrażliwej skórze zachować jej zdrowy, piękny i młody wygląd.
Kosmetyki FlosLek powstają w oparciu o wieloletnie doświadczenia, bezpieczne receptury i nowoczesne technologie, które bazują na naturalnych składnikach oraz są przyjazne zarówno dla człowieka, jak i środowiska.
Marka oferuje całą serię produktów odpowiednich nie tylko dla dorosłych, ale też dla dzieci. Wypróbuj kosmetyki marki, która prowadzi wieloletnie badania w dziedzinie dermokosmetyki i na pierwszym miejscu stawia profesjonalizm!