Przejdź do głównej zawartości
Excilor Forte lakier do ochrony przed grzybiczymi chorobami paznokci
Excilor Forte lakier do ochrony przed grzybiczymi chorobami paznokci
Sposób podaniaDo użytku zewnętrznego
Sposób podawaniawyrób medyczny

Excilor Forte w płynie penetruje płytkę paznokcia bez potrzeby piłowania i działa natychmiast, hamując rozwój infekcji grzybiczej paznokcia. Produkt pomaga w odbudowie uszkodzonej struktury paznokcia. Dzięki temu poprawia się wygląd paznokcia i powstaje bariera chroniąca go przed infekcjami grzybiczymi. Paznokcie odrastają zdrowsze i mocniejsze, co zapobiega ich ponownemu zakażeniu.

Cechy produktu:

  • leczenie grzybicy paznokci w płynie
  • skuteczność działania potwierdzona klinicznie
  • łatwy w użyciu
  • aplikacja trwa tylko chwilę, nie wymaga piłowania

Sposób użycia: 
Przed użyciem płynu Excilor® należy oczyścić paznokieć, a jeśli pokryty jest lakierem, należy go zmyć. Za pomocą aplikatora nanieść obficie płyn na całą powierzchnię paznokcia oraz jego brzegi od spodu. Stosować na zakażone miejsce raz dziennie (najlepiej stosować po kąpieli). Aby uzyskać najlepsze wyniki, stosować preparat przez co najmniej 3 miesiące do czasu odrośnięcia zdrowego paznokcia. Przed założeniem skarpetek lub obuwia należy odczekać 3 – 5 minuty do wyschnięcia preparatu, co pozwoli na wniknięcie preparatu do wnętrza paznokcia. Po 24 godzinach należy usunąć stary lakier. Regularnie przycinać paznokcie obcinaczem do paznokci.

Ostrzeżenie:
Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem preparatu. Normalnym zjawiskiem jest uczucie mrowienia pod paznokciem po nałożeniu preparatu. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. W przypadku kontaktu z oczami lub błonami śluzowymi obficie spłukać wodą. Brak danych klinicznych dotyczących stosowania preparatu u dzieci oraz kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią. Chorzy na cukrzycę, u których występują problemy ze stopami, powinni skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania preparatu Excilor®. Nie stosować po upływie terminu ważności. 

ExcilorForte wyrób medyczny lakier do ochrony przed grzybiczymi chorobami paznokci

121,80
Korzystniej o 27%
30 ml
88,40
79,56z kodem sale10
Kod wpisz w koszyku
-10%

W magazynie | 294,67 / 100 ml, zaw. VAT | Cena minimalna 84,00 zł
| Kod: ECI00001
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 15.07.2024
Nasze sklepy
poniedziałek 15.07.2024