EtiaxilPlus antyperspirant w kulce o 5-dniowej skuteczności do skóry wrażliwej

1×
Etiaxil Plus antyperspirant w kulce o 5-dniowej skuteczności do skóry wrażliwej
Etiaxil Plus antyperspirant w kulce o 5-dniowej skuteczności do skóry wrażliwej
15 ml

Kod: ETI2640 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Właściwości

Rodzaj opakowania
roll-on
Typ skóry
wrażliwa, do wszystkich rodzajów skóry

O marce Etiaxil

Polska marka Etiaxil specjalizuje się w produkcji doskonałych antyperspirantów. W dziedzinie tej firma osiągnęła ogromny sukces, o czym świadczą między innymi pozytywne opinie klientów.
Produkty Etiaxil skierowane są przede wszystkim do osób, które cierpią na hiperhydrozę (nadmierne pocenie). Zostało udowodnione klinicznie, że produkty tej marki są niezwykle skuteczne i dzialają naprawdę długo. Jedno użycie zapewni Ci ochronę od trzech do siedmu dni!
Jak to możliwe? Produkty Etiaxil zawierają chlorek glinu rozpuszczony w alkoholu, który reaguje z wodą w kanałach potowych. W ten sposób powstaje tymczasowa warstwa żelowa, która uniemożliwia potowi przedostanie się na powierzchnię skóry. Opatentowany systém CPX jednocześnie wyrównuje poziom pH i minimalizuje ryzyko podrażnienia.
Warto wspomnieć również o tym, że antyperspiranty Etiaxil nie zawierają żadnych substancji zapachowych, dzięki czemu nie będą gryźć się z perfumami i innymi kosmetykami. Jeśli chcesz zawsze czuć się czysto i świeżo, prowadzisz aktywny tryb życia lub cierpisz na nadmierną potliwość, sięgnij po produkty Etiaxil.

Recenzje Etiaxil Plus1