Estée LauderPure Color Envy Sculpting Lipstick szminka modelująca

11×
Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick szminka modelująca
Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick szminka modelująca

Lubisz zmiany? Chciałabyś jeszcze bardziej podkreślić swoje usta i dodać im objętości? Wymarzony efekt zapewni ci szminka modelująca Estée Lauder Pure Color Envy, która dzięki wyselekcjonowanym kolorom i specjalnej końcówce nada twoim ustom nowego, pełnego kształtu. Dzięki niej twoje usta pozostaną zdefiniowane nawet przez 8 godzin. Dodatkowo, nowoczesny składnik Time-Release Moisture zapewni ci nawilżenie przez cały dzień.

Właściwości:

  • posiada formułę zachowującą nawet 8-godzinną trwałość
  • nadaje ustom zdefiniowanego, zaokrąglonego kształtu
  • zapewnia ustom całodzienne, stopniowo uwalniane nawilżenie
  • nasyca usta kolorem, który wywołuje efekt metamorfozy ust
  • zapewnia zmysłowe, kremowe wykończenie

Skład:

  • Time-Release Moisture Complex – zapewnia długotrwałe nawilżenie ust

Sposób użycia:
Szminkę nanieś delikatnymi pociągnięciami na usta od środka w stronę kącików. Specjalna końcówka pomoże ci w modelowaniu kształtu ust.

Właściwości

Odcień
brązowy

Firma kosmetyczna Estée Lauder nosi imię swojej założycielki, która w XX w. zrewolucjonizowała świat urody. Jako siostrzenica chemika-farmaceuty, Estée zetknęła się z produkcją kosmetyków już za młodych lat i bardzo wcześnie stworzyła swój pierwszy krem do twarzy. W 1946 r. rozpoczęła sprzedaż własnych produktów Estée Lauder.

Markę Estée Lauder zbudowano na poświęceniu, wytrwałości i paski. Estée często odwiedzała salony kosmetyczne w całym Nowym Jorku, firma prosperowała dzięki osobistym poleceniom poszczególnych klientek, a środki do pielęgnacji cery Estée Lauder szybko zyskały rozgłos.

Z małego przedsiębiorstwa stopniowo powstała marka premium międzynarodowego formatu. Kultowy podkład Estée Lauder jest dziś nieodłączonym elementem kosmetyczki wielu kobiet, a krem do twarzy Estée Lauder, dzięki luksusowym składnikom i naukowemu podejściu stanowi kwintesencję tego, co można sobie wymarzyć do pielęgnacji cery. Filozofia marki Estée Lauder jest bowiem bardzo prosta – każda kobieta może wyglądać pięknie, i to bez względu na wiek.