EssenceCoffee to glow peeling do ust

Essence Coffee to glow peeling do ust
Essence Coffee to glow peeling do ust
odcień 01 Where have you bean all my life 3,5 g

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: ESS08903

Specjalna pielęgnacja ust Essence Coffee to glow sprawi, że Twoje usta będą jeszcze piękniejsze.

Właściwości:

  • usuwa obumarłe komórki z ust
  • stymuluje ukrwienie ust
  • tworzy efekt pełniejszych ust

Sposób użycia:
Nanieś kolistymi ruchami na wilgotne usta i lekko wmasuj.

Właściwości

Odcień
brązowy
Efekt
złuszczanie, odżywienie

Makijaż może wyrażać Twoją osobowość lub być sposobem na codzienną przemianę. Po co dążyć do doskonałości, gdy czeka na Ciebie świetna zabawa?! Niemiecka marka Essence oferuje dostępne cenowo, wysokiej jakości produkty do makijażu, dzięki którym wyczarujesz każdy look – niezależnie od tego, czy stawiasz pierwsze kroki w makijażu, śledzisz na bieżąco aktualne trendy czy może już dawno znalazłaś swój niepowtarzalny styl.

Ponad 84% asortymentu Essence Cosmetics produkowana jest w Europie. Jakość i przyjazność wobec środowiska naturalnego są dla marki absolutnym priorytetem, dlatego też składniki kosmetyków Essence są w większości pochodzenia naturalnego. Essence ma również linię kosmetyków wegańskich.

W portfolio marki znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do wykonania kompletnego makijażu – od baz przez podkłady po rozświetlacze. Znakiem rozpoznawczym marki są również tusze do rzęs, palety cieni do powiek czy róże. Cieszący się ogromną popularnością tusz Essence I Love Extreme nada Twoim rzęsom maksymalną objętość, paleta Essence Love What You Do czy Epic Sunset wykreują delikatny dzienny oraz wyrazisty wieczorowy makijaż, a każdy puder Essence zapewni Ci długotrwałe utrwalenie.