Escentric Molecules Escentric 04

woda toaletowa tester unisex 100 ml

1×
Escentric Molecules Escentric 04 woda toaletowa tester unisex 100 ml
Escentric Molecules Escentric 04 woda toaletowa tester unisex 100 ml
woda toaletowa tester unisex 100 ml

Kod: ECN0457 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Escentric Molecules Escentric 04
woda toaletowa tester unisex 100 ml

Opis perfum Escentric Molecules Escentric 04

Woda toaletowa unisex Escentric Molecules Escentric 04 to idealny zapach dla wszystkich niezależnych kobiet i mężczyzn, żyjących według własnych zasad.

  • drzewny zapach
  • zapach unisex – dla mężczyzn i kobiet
  • do używania na co dzień

Skład

Złożenie
drzewo sandałowe, galbanum, grejpfrut, jałowiec, mastyks, osmanthus, róża
Grupy zapachów
drzewne

O marce Escentric Molecules

Perfumy Escentric Molecules w 2006 roku, gdy po raz pierwszy zostały wprowadzone na rynek, z dnia na dzień stały się autentycznym światowym fenomenem. Ich sukces tkwi w absolutnie wyjątkowym składzie, który często bazuje na sile jednego niepowtarzalnego składnika zapachowego. Właśnie ten minimalizm sprawia, że zapach Escentric Molecules jest tak niezwykły.

Escentric Molecules oddaje hołd perfumiarstwu jako sztuce chemii. Molekuła zapachowa Iso E Super, która jest kluczowym składnikiem tych perfum niszowych, została stworzona w laboratoriach już w 1973 roku.

Przez świat perfumiarstwa była jednak ignorowana aż do czasu, gdy po raz pierwszy wyizolował ją berliński perfumiarz Geza Schoen. Stworzył 2 zapachy - Escentric Molecules Molecule 01 i Escentric Molecules Molecule 02, które łączy właśnie ten specjalny składnik zapachowy.

Perfumy niszowe Escentric Molecules mają długo utrzymujący się, trwały zapach i są jak stworzone dla osób, poszukujących czegoś ekstrawaganckiego i oryginalnego. Ich niepowszedni zapach wyczaruje na każdej skórze niepowtarzalną historię.

Recenzje Escentric Molecules Escentric 04

Dodać nową opinię

5.0
1 ocena
1
wygląd flakonu
trwałość zapachu
intensywność
wrażenie ogólne