Skip to main content

Escentric MoleculesEscentric 03 żel pod prysznic unisex

Escentric Molecules Escentric 03 żel pod prysznic unisex
Escentric Molecules Escentric 03 żel pod prysznic unisex
200 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: ECN0124

Zmień swój codzienny prysznic czy kąpiel w niezwykłe przeżycie, na które będziesz się cieszyć przez cały dzień. Produkt pod prysznic Escentric Molecules Escentric 03 nada piękny zapach skórze i dopieści zmysły.

Właściwości:

  • wspaniale nadaje się na prezent, w połączeniu z perfumami
  • myje skórę i usuwa zabrudzenia
  • uzupełnia klasyczny zapach z tej samej serii

Skład

Konsystencja
żel

Perfumy Escentric Molecules w 2006 roku, gdy po raz pierwszy zostały wprowadzone na rynek, z dnia na dzień stały się autentycznym światowym fenomenem. Ich sukces tkwi w absolutnie wyjątkowym składzie, który często bazuje na sile jednego niepowtarzalnego składnika zapachowego. Właśnie ten minimalizm sprawia, że zapach Escentric Molecules jest tak niezwykły.

Escentric Molecules oddaje hołd perfumiarstwu jako sztuce chemii. Molekuła zapachowa Iso E Super, która jest kluczowym składnikiem tych perfum niszowych, została stworzona w laboratoriach już w 1973 roku.

Przez świat perfumiarstwa była jednak ignorowana aż do czasu, gdy po raz pierwszy wyizolował ją berliński perfumiarz Geza Schoen. Stworzył 2 zapachy - Escentric Molecules Molecule 01 i Escentric Molecules Molecule 02, które łączy właśnie ten specjalny składnik zapachowy.

Perfumy niszowe Escentric Molecules mają długo utrzymujący się, trwały zapach i są jak stworzone dla osób, poszukujących czegoś ekstrawaganckiego i oryginalnego. Ich niepowszedni zapach wyczaruje na każdej skórze niepowtarzalną historię.