Erbario ToscanoBlack Pepper spray do ciała dla mężczyzn

2×
Erbario Toscano Black Pepper spray do ciała dla mężczyzn
Erbario Toscano Black Pepper spray do ciała dla mężczyzn
125 ml
79,00

63,20 / 100 ml, w tym VAT
Kod: ERT0045 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 26.10.2021
Nasze sklepy
wtorek 26.10.2021

Opis Erbario Toscano Black Pepper
Skład

Nie pozwól się powstrzymać i zapewnij sobie wsparcie w każdej sytuacji. Spray do ciała dla mężczyzn Erbario Toscano Black Pepper przyniesie Ci natychmiastowy przypływ energii na poziomie zmysłów. Jego zapach rozpali w Tobie motywację, byś z łatwością osiągał swoje cele.

  • zapach korzenny
  • zapach cytrusowy
  • podkreśla seksapil i naturalną, męską charyzmę
  • zapach odpowiedni na co dzień

Skład

Grupy zapachów
przyprawowe

O marce Erbario Toscano

Marka Erbario Toscano łączy w sobie włoską tradycję i naturalne składniki z Toskanii. W tym rodzinnym przedsiębiorstwie już od 1967 r. powstają wysokiej jakości produkty, które mają niezwykle pozytywny wpływ na ciało i umysł.
Markę Erbario Toscano założył kreatywny i zakochany w Toskanii Guildo Bertozzi, który już jako mały chłopiec chętnie odkrywał tajemnice natury i stracił głowę dla włoskiego krajobrazu. Dlatego w dorosłym życiu postanowił urzeczywistnić swoje marzenia, tworząc unikatowe wonie i naturalne kosmetyki. Najpierw jednak wyruszył w drogę eksperymentów. Zaczął studiować stare archiwa, odkrywał lokalne metody przetwarzania surowców i inspirował się najbardziej doświadczonymi florentyńskimi mistrzami perfumiarstwa.
Włoska marka Erbario Toscano ma głęboki szacunek do przyrody. Produktów Erbario Toscano nie testuje się na zwierzętach a ich opakowania są ekologiczne.

Recenzje Erbario Toscano Black Pepper2