ElmexCaries Protection pasty do zębów chroniąca przed próchnicą z fluorem

8×
Elmex Caries Protection pasty do zębów chroniąca  przed próchnicą z fluorem
Elmex Caries Protection pasty do zębów chroniąca  przed próchnicą z fluorem
Promocje
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
21,00

Zaoszczędź 41%
75 ml
12,30

W magazynie | 16,40 / 100 ml, w tym VAT | Kod: ELM0198
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 7.12.2021
Nasze sklepy
poniedziałek 6.12.2021

Chroń swe zęby przed próchnicą i powstawaniem ubytków. Pasta do zębów chroniąca przed próchnicą z fluorem Elmex Caries Protections reminalizuje uszkodzone szkliwo zębów i tworzy dwufunkcyjną ochronną warstwę wapniowo-fluorową.

Właściwości:

  • chroni zęby przed próchnicą
  • zapobiega powstawaniu ubytków
  • reminalizuje uszkodzone partie szkliwa
  • tworzy ochronną warstwę wapniowo-fluorową
  • chroni również powierzchnie, do których trudno jest dotrzeć szczoteczką

Skład:

  • aminofluorek elmex® — zapewnia optymalną, długotrwałą ochronę, remineralizuje i utwardza szkliwo

Sposób użycia:
Nanieś odpowiednią ilość pasty na szczoteczkę do zębów i myj zęby co najmniej przez 2 minuty. Dokładnie wypłucz usta. Zęby myj co najmniej 2 razy dziennie wysokiej jakości szczoteczką.

Kosmetyki Elmex | Elmex – dla zdrowych, mocnych zębów. Elmex to marka produktów do pielęgnacji jamy ustnej, istniejąca na rynku od 1962 r. i należąca do szwajcarskiej firmy GABA International AG. Pasta do zębów Elmex jako pierwsza miała w składzie aminofluorki (AmF), które remineralizują szkliwo i zwiększają jego odporność na działanie kwasów. Wysokiej jakości  produkty marki Elmex, których skuteczność została udowodniona naukowo, rozwijane są we współpracy ze specjalistami w dziedzinie higieny jamy ustnej i stomatologii. Poszczególne produkty marki Elmex wzajemnie się uzupełniają i dzięki temu zapewniają kompleksową pielęgnację oraz ochronę zębów. Płyny do płukania jamy ustnej, spraye, szczoteczki do zębów, nicie dentystyczne i pasty są przy regularnym stosowaniu gwarancją czystości i zdrowia jamy ustnej. Produkty te chronią przed próchnicą, pomagają w przypadku nadwrażliwości zębów, wzmacniają szkliwo, działają wybielająco i sprawiają, że możemy chwalić się pięknym, zdrowym uśmiechem przez całe życie. Markę Elmex wybierają ci, którzy wymagają długoletniego doświadczenia i najwyższej jakości.