ElemisBody Performance Sea Lavender & Samphire Body Cream nawilżający krem do ciała

Elemis Body Performance Sea Lavender & Samphire Body Cream nawilżający krem do ciała
Elemis Body Performance Sea Lavender & Samphire Body Cream nawilżający krem do ciała
Zaoszczędź
155,00

Zaoszczędź 7%
200 ml
143,00

W magazynie | 71,50 / 100 ml, w tym VAT | Kod: ELE04234
1
Dostawa kurierem DPD
środa 8.12.2021
Nasze sklepy
czwartek 9.12.2021

Krem do ciała Elemis Body Performance Sea Lavender & Samphire Body Cream pielęgnuje skórę, dostarczając jej potrzebnego odżywienia i długotrwałego nawilżenia.

Właściwości:

  • głęboko nawilża skórę
  • zmiękcza skórę i nadaje jej jedwabistą gładkość

Sposób użycia:
Nanieś preparat na czystą skórę i delikatnie wmasuj aż do całkowitego wchłonięcia.

Właściwości

Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry

Kosmetyki Elemis zrodziły się z pragnienia połączenia sił natury, nauki i substancji aromatycznych. Stan naszej skóry na twarzy i całym ciele jest bowiem bardzo ściśle połączony z naszymi zmysłami, dlatego należy zapewnić absolutną równowagę w tym zakresie. Brytyjska marka Elemis powstała w 1989 r. i dzięki swoim pionierskim preparatom bardzo szybko zajęła miejsce na pierwszej linii przemysłu kosmetycznego. Tworząc nowe produkty Elemis opiera się na kompleksowym podejściu do stylu życia. Skład kosmetyków Elemis jest bogaty w naturalne zasoby naszej planety. Ważnym składnikiem preparatów Elemis są substancje pochodzenia morskiego i roślinnego.
Wyjątkowe produkty Elemis są też stosowane w profesjonalnej terapii uzdrowiskowej, Kosmetyki Elemis są testowane dermatologicznie i mają udokumentowane działanie, potwierdzone szeroko zakrojonymi badaniami naukowymi.