Skip to main content

Głowice zapasowe

Filtr
Przedział cenowy

-

Twardość włókien
Dla kogo?
Promocje i prezenty
Ocena
  •   23
  •   1
Bestsellery

Szczoteczka elektryczna do zębów

Pielęgnacja zębów jest jedną z najważniejszych, więc warto zainwestować w odpowiednią i dobrej jakości szczoteczkę do zębów. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie możliwe opcje, więc wystarczy tylko wybrać odpowiednią dla Twoich wymagań.

Szczoteczki soniczne

Wykorzystują technologie fal dźwiękowych, które zapewniają skuteczne i dogłębne usunięcie płytki nazębnej z zębów i powierzchni międzyzębowej, kieszeni dziąsłowej oraz szczeliny przydziąsłowej. Technologia fal dźwiękowych wprawia włosie szczoteczki sonicznej w ruch wymiatający, który jest zdrowy i bezpieczny dla dziąseł.

Szczoteczki soniczne są odpowiednie do codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Ich głównymi zaletami jest ruch wymiatający włosia oraz technologia soniczna, zapewniająca skuteczniejsze szczotkowanie. Szczotkowanie zębów szczoteczką soniczną zapewnia dogłębne oczyszczenie oraz usuwanie przebarwień i uporczywych osadów zgromadzonych na powierzchni szkliwa, przywracając tak zębom naturalną biel. Zapewniają one również odpowiednią stymulację i masaż dla dziąseł, polepszając tym ich zdrowie i ogólną kondycję.

Szczoteczki obrotowe

Mechanizm szczoteczek obrotowych wprawia w ruch główkę, generując ruchy oscylacyjno-rotacyjne w połączeniu z pulsacjami. Szczoteczki obrotowe usuwają osad i płytkę nazębną poprzez mechaniczne ścieranie, zapewniając tak wysoką jakość szczotkowania zębów. Różnorodne tryby pozwalają również na dopasowanie intensywności szczotkowania do indywidualnych potrzeb.

Szczoteczki elektryczne intensywnie usuwają płytkę nazębną, masują dziąsła i zapewniają bezpieczne mycie zębów nawet u najmłodszych dzieci, dzięki możliwości ustawienia różnych poziomów częstotliwości drgań czy ruchów rotacyjnych szczoteczki. Wiele szczoteczek obrotowych posiada również przydatne opcje jak funkcję łagodnego startu lub czujnik nacisku, które chronią dziąsła przed podrażnieniami. Regularne stosowanie szczoteczki elektrycznej przywraca zębom naturalną biel, zapewnia uczucie dokładnie wyszczotkowanych zębów oraz zmniejsza ryzyko powstawania próchnicy i chorób przyzębia.

Końcówki wymienne

W naszej ofercie oczywiście znajdziesz też wszystkie zapasowe części jak na przykład końcówki wymienne do szczoteczek sonicznych, jak i elektrycznych. Dzięki czemu zawsze będziesz miał w odpowiednim momencie nową głowicę do czyszczenia. Pamiętaj, że końcówki należy zawsze wymieniać co parę miesięcy.