EcodentaExpert Well - Being wzmacniająca pasta do zębów z probiotykami

Ecodenta Expert Well - Being wzmacniająca pasta do zębów z probiotykami
Ecodenta Expert Well - Being wzmacniająca pasta do zębów z probiotykami
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
22,90

Zaoszczędź 31%
100 ml
15,60

W magazynie | 15,60 / 100 ml, w tym VAT | Kod: ECD00827
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 6.12.2021
Nasze sklepy
środa 8.12.2021

Pasta do zębów Ecodenta Expert Well - Being zapewnia kompletną pielęgnację zębów i dziąseł. Czyści zęby z osadu nazębnego i resztek jedzenia, a jednocześnie pielęgnuje dziąsła i śluzówkę jamy ustnej.

Właściwości:

  • pozostawia w ustach uczucie czystości i świeżości
  • ogranicza osadzanie się kamienia nazębnego
  • ogranicza powstawanie osadu zębnego
  • odświeża oddech

Sposób użycia:
Nanieś odpowiednią ilość pasty na szczoteczkę do zębów i myj zęby co najmniej przez 2 minuty.

Właściwości

Substancje aktywne
probiotyki

Pasty do zębów dostępne pod marką Ecodenta są efektem fuzji nowoczesnej nauki i przyrody. Produkuje się je z naturalnych substancji, które są korzystne dla zdrowia i nieszkodliwe dla środowiska. Pasty nie zawierają składników pieniących ani ściernych, nadtlenków, SLS ani parabenów.
Produkty Ecodenta powstają we współpracy z Litewskim Uniwersytetem Nauk Medycznych i są testowane przez stomatologów. Poszczególne preparaty wzbogacono o substancje czynne z wybranych roślin, które szybko, ale zarazem delikatnie eliminują problemy z zębami lub dziąsłami. Nie brakuje w nich też naturalnego źródła wapnia - kalidentu, który uszczelnia pęknięcia i uszkodzoną powierzchnię zębów, zapobiega powstawaniu płytki nazębnej i ma naturalne działanie dezynfekujące.
Pasty zawierają też substancję czynną teavigo, która znajduje się w zielonej herbacie, a jej efekty są udowodnione naukowo. Substancja ta ma działanie antybakteryjne, chroni zęby przed kamieniem i pozostawia w ustach uczucie świeżości przez długi czas. Chroń zęby czyszcząc je regularnie wysokiej jakości pastą do zębów!