Skip to main content

Dyfuzory zapachowe

Dyfuzory zapachowe
Dyfuzory zapachowe bez napełnienia
Brak produktów zgodnych z wybranym filtrem.
Patyczki zapachowe do dyfuzora zapachowego
Brak produktów zgodnych z wybranym filtrem.
Masz wybrane
  • Ocena 5*
  • THD
Filtr
Przedział cenowy

-

Rodzaj zapachu do domu
Ocena
  •   17
  •   4
  •   2
Bestsellery

Stwórz relaksującą atmosferę i ciesz się ulubionym zapachem w każdym zakątku swojego domu lub biura. Dyfuzor zapachowy zapewni równomierne rozprowadzenie zapachu w pomieszczeniu, nawilży powietrze i poprawi Twój nastrój.

Jak wybrać odpowiedni dyfuzor zapachowy?

Decydującą rolę w wyborze odgrywa rodzaj dyfuzora. Możesz wybierać spośród kilku typów, od dyfuzorów elektrycznych poprzez ultradźwiękowe aż po luksusowe dyfuzory zapachowe o stylowym designie. Każdy z nich ma swoje zalety, działa na innej zasadzie i nadaje się do innego rodzaju wnętrz.

Oczywiście możesz kierować się designem produktu, zwłaszcza jeśli szukasz dyfuzora zapachu do salonu kosmetycznego lub spa. W takim przypadku zwróć uwagę na dyfuzory z elementami drewnianymi lub ceramicznymi, które pięknie wyglądają w każdym wnętrzu.

Dyfuzor elektryczny

W przeciwieństwie do świec zapachowych czy lamp zapachowych, elektryczny dyfuzor zapachowy jest bezpieczniejszy. Aby spełniać swoją funkcję nie potrzebuje ognia, będzie więc stanowić idealny wybór do biura czy do domu, w którym są dzieci lub zwierzęta.

Ultradźwiękowy dyfuzor zapachowy

Elektryczne dyfuzory zapewniają przede wszystkim wypełnienie pomieszczeń wybranym zapachem. Istnieją jednak również dyfuzory ultradźwiękowe, które oferują funkcję nawilżacza powietrza. Ultradźwiękowe dyfuzory działają na zasadzie wibracji, dzięki którym połączenie wody i olejków eterycznych uwalnia się do powietrza w postaci delikatnej mgiełki.

Dyfuzor zapachowy z patyczkami

To jeden z najtańszych i najłatwiejszych sposobów na wypełnienie domu ulubionym zapachem. Dyfuzor z patyczkami działa w taki sposób, że patyczki zanurzone w płynie absorbują zapach, a następnie oddają go w swoim otoczeniu. Na rynku dostępnych jest wiele typów i wzorów. Do najczęściej wybieranych należą dyfuzory drewniane, szklane i ceramiczne, które pełnią również funkcję dekoracyjną.

Wybierz dyfuzor zapachowy, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom! U nas znajdziesz zarówno domowe dyfuzory zapachowe na olejki eteryczne, jak i dyfuzory zapachowe z patyczkami. Oferujemy również napełnienia do dyfuzorów o różnych aromatach oraz zapasowe patyczki do dyfuzorów. Odkryj świat zapachów do domu na notino.pl.