Skip to main content

DW HomeSoothing Crystal wosk zapachowy

DW Home Soothing Crystal wosk zapachowy
DW Home Soothing Crystal wosk zapachowy
82 g
29,00

W magazynie | 35,37 / 100 g, w tym VAT | Kod: DWH01370
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
wtorek 1.02.2022

Wosk do lampy aromatycznej DW Home Soothing Crystal wytworzy we wnętrzu maksymalny efekt zapachowy. Dzięki możliwości szybkiej i łatwej wymiany na inny wosk zawsze możesz wybrać dokładnie taki zapach, na jaki akurat masz nastrój.

Właściwości:

  • kwiatowy zapach
  • świeży zapach
  • tropikalny zapach
  • drzewny zapach

Sposób użycia:
Nigdy nie pozostawiaj rozpuszczającego się wosku bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Nie pozostawiaj produktu w zasięgu dzieci lub zwierząt domowych.

Skład

Złożenie
zielona nuta, piżmo, nuty ziołowe, drewno z morza, nuty morskie, tropikalne kwiaty
Rodzaj zapachu do domu
drzewny, kwiatowy, ziołowy, świeży
Rodzaj wosku
inny
Zastosowanie wosku
do lampy aromatycznej

Świece mają magiczną moc. Rozpalają wnętrze każdego domu, wnoszą do niego rodzinne ciepło, przesiąkają pomieszczenia przyjemnym zapachem i wprowadzają przytulną atmosferę. Marka DW Home została założona w Kalifornii w 1996 roku z właśnie taką misją. Współcześnie świece DW Home zdobią domostwa na całym świecie, będąc jednocześnie wspaniałym i oryginalnym dodatkiem, pasującym idealnie do każdej przestrzeni.

Świece DW Home są wyrabiane wyłącznie ręcznie, a do ich produkcji wykorzystywane są tylko starannie dobrane składniki i materiały o najwyższej jakości. DW Home nadal bez ustanku stara się polepszać i udoskonalać swoje technologie. Jednocześnie ma słabość do innowacyjnego designu, tworzonego przez najlepszych amerykańskich projektantów.

Świece DW Home zachwycą cię nie tylko wspaniałym wzornictwem, ale również długim czasem palenia. Ty też możesz sprawić, że twój dom będzie bardziej przytulny dzięki oryginalnym i cudownym świecom zapachowym DW Home.