DW HomePomegranate & Lime świeczka zapachowa

DW Home Pomegranate & Lime świeczka zapachowa
DW Home Pomegranate & Lime świeczka zapachowa
Nowość
434 g
101,00

W magazynie | 23,27 / 100 g, w tym VAT | Kod: DWH01477
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 27.01.2022
Nasze sklepy
czwartek 27.01.2022

Właściwości:

  • owocowy zapach
  • słodki aromat
  • cytrusowy zapach

Skład:

  • zawiera wosk sojowy
  • bawełniany knot
  • na bazie olejków eterycznych

Sposób użycia:
Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Aby zapewnić optymalne spalanie, zaleca się regularne przycinanie knota na odpowiednią długość.

Ważna uwaga

Chronić przed dziećmi.
Cały tekst

Skład

Złożenie
różowy grapefruit, cytryna, bursztyn, mango, owoc granatu, skórka limonki, kandyzowana pomarańcza
Rodzaj zapachu do domu
cytrusowy, owocowy
Rodzaj knota
bawełniany
Liczba knotów
1
Rodzaj wosku
sojowy, inny

Świece mają magiczną moc. Rozpalają wnętrze każdego domu, wnoszą do niego rodzinne ciepło, przesiąkają pomieszczenia przyjemnym zapachem i wprowadzają przytulną atmosferę. Marka DW Home została założona w Kalifornii w 1996 roku z właśnie taką misją. Współcześnie świece DW Home zdobią domostwa na całym świecie, będąc jednocześnie wspaniałym i oryginalnym dodatkiem, pasującym idealnie do każdej przestrzeni.

Świece DW Home są wyrabiane wyłącznie ręcznie, a do ich produkcji wykorzystywane są tylko starannie dobrane składniki i materiały o najwyższej jakości. DW Home nadal bez ustanku stara się polepszać i udoskonalać swoje technologie. Jednocześnie ma słabość do innowacyjnego designu, tworzonego przez najlepszych amerykańskich projektantów.

Świece DW Home zachwycą cię nie tylko wspaniałym wzornictwem, ale również długim czasem palenia. Ty też możesz sprawić, że twój dom będzie bardziej przytulny dzięki oryginalnym i cudownym świecom zapachowym DW Home.