Skip to main content

DW HomeVanilla Créme świeczka zapachowa z drewnianym knotem

DW Home Vanilla Créme świeczka zapachowa  z drewnianym knotem
DW Home Vanilla Créme świeczka zapachowa  z drewnianym knotem
Nowość
320 g
85,00

W magazynie | 26,56 / 100 g, w tym VAT | Kod: DWH00340
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 27.01.2022
Nasze sklepy
czwartek 27.01.2022

Świeczka zapachowa DW Home Vanilla Créme napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie.

Właściwości:

  • wykwintny zapach
  • słodki aromat

Sposób użycia:
Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych.

Skład

Złożenie
gałka muszkatołowa, brązowy cukier, krem maślany, czarna wanilia, burbon
Rodzaj zapachu do domu
słodki, smakowity
Rodzaj knota
drewniany
Liczba knotów
1
Rodzaj wosku
sojowy

Świece mają magiczną moc. Rozpalają wnętrze każdego domu, wnoszą do niego rodzinne ciepło, przesiąkają pomieszczenia przyjemnym zapachem i wprowadzają przytulną atmosferę. Marka DW Home została założona w Kalifornii w 1996 roku z właśnie taką misją. Współcześnie świece DW Home zdobią domostwa na całym świecie, będąc jednocześnie wspaniałym i oryginalnym dodatkiem, pasującym idealnie do każdej przestrzeni.

Świece DW Home są wyrabiane wyłącznie ręcznie, a do ich produkcji wykorzystywane są tylko starannie dobrane składniki i materiały o najwyższej jakości. DW Home nadal bez ustanku stara się polepszać i udoskonalać swoje technologie. Jednocześnie ma słabość do innowacyjnego designu, tworzonego przez najlepszych amerykańskich projektantów.

Świece DW Home zachwycą cię nie tylko wspaniałym wzornictwem, ale również długim czasem palenia. Ty też możesz sprawić, że twój dom będzie bardziej przytulny dzięki oryginalnym i cudownym świecom zapachowym DW Home.