DW HomeCooling Eucalyptus odświeżacz w aerozolu

DW Home Cooling Eucalyptus odświeżacz w aerozolu
DW Home Cooling Eucalyptus odświeżacz w aerozolu
Nowość
120 ml
88,00

73,33 / 100 ml, w tym VAT
Kod: DWH01308 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 21.10.2021
Nasze sklepy
czwartek 21.10.2021

Opis DW Home Cooling Eucalyptus
Skład

Odświeżacz powietrza DW Home Cooling Eucalyptus rozprzestrzeni zapach w Twoim domu i stworzy przyjemną atmosferę. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy i przynosi natychmiastową pomoc w walce z niepożądanymi zapachami w Twoim domu.

Właściwości:

  • ziołowy aromat
  • zwiewny czysty zapach
  • drzewny zapach
  • świeży zapach

Sposób użycia:
Spray zapachowy jest odpowiedni do niewielkich pomieszczeń. Można też używać do nadania przyjemnego zapachu tekstyliom. Zapachy są specjalnie opracowane tak, aby nie tworzyły na materiale żadnych plam. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Jeśli substancja wypełniająca produkt zetknie się ze skórą, natychmiast zmyj ją dużą ilością wody i mydła. W przypadku przedostania się do oczu, przepłucz je wodą przez kilka minut.

Skład

Złożenie
białe drzewo, świeże nuty, eukaliptus, zioła
Rodzaj zapachu do domu
drzewny, ziołowy, świeży

O marce DW Home

Świece mają magiczną moc. Rozpalają wnętrze każdego domu, wnoszą do niego rodzinne ciepło, przesiąkają pomieszczenia przyjemnym zapachem i wprowadzają przytulną atmosferę. Marka DW Home została założona w Kalifornii w 1996 roku z właśnie taką misją. Współcześnie świece DW Home zdobią domostwa na całym świecie, będąc jednocześnie wspaniałym i oryginalnym dodatkiem, pasującym idealnie do każdej przestrzeni.

Świece DW Home są wyrabiane wyłącznie ręcznie, a do ich produkcji wykorzystywane są tylko starannie dobrane składniki i materiały o najwyższej jakości. DW Home nadal bez ustanku stara się polepszać i udoskonalać swoje technologie. Jednocześnie ma słabość do innowacyjnego designu, tworzonego przez najlepszych amerykańskich projektantów.

Świece DW Home zachwycą cię nie tylko wspaniałym wzornictwem, ale również długim czasem palenia. Ty też możesz sprawić, że twój dom będzie bardziej przytulny dzięki oryginalnym i cudownym świecom zapachowym DW Home.

Recenzje DW Home Cooling Eucalyptus