Skip to main content

DW HomeBlack Rose Sandalwood świeczka zapachowa

DW Home Black Rose Sandalwood świeczka zapachowa
DW Home Black Rose Sandalwood świeczka zapachowa
Nowość
264 g
78,00

W magazynie | 29,55 / 100 g, w tym VAT | Kod: DWH01500
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
poniedziałek 31.01.2022

Świeczka zapachowa DW Home Black Rose Sandalwood napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie.

Właściwości:

  • długi czas spalania
  • doskonały pomysł na prezent
  • rozgrzewający zapach
  • korzenny aromat
  • drzewny zapach

Skład:

  • bawełniany knot

Sposób użycia:
Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych.

Ważna uwaga

Chronić przed dziećmi.
Cały tekst

Skład

Złożenie
tuberoza, piżmo, nuty drzew, wetiweria, paczuli, bergamotka, drzewo sandałowe
Rodzaj zapachu do domu
drzewny, cytrusowy, korzenny
Rodzaj knota
bawełniany
Liczba knotów
1
Rodzaj wosku
inny

Świece mają magiczną moc. Rozpalają wnętrze każdego domu, wnoszą do niego rodzinne ciepło, przesiąkają pomieszczenia przyjemnym zapachem i wprowadzają przytulną atmosferę. Marka DW Home została założona w Kalifornii w 1996 roku z właśnie taką misją. Współcześnie świece DW Home zdobią domostwa na całym świecie, będąc jednocześnie wspaniałym i oryginalnym dodatkiem, pasującym idealnie do każdej przestrzeni.

Świece DW Home są wyrabiane wyłącznie ręcznie, a do ich produkcji wykorzystywane są tylko starannie dobrane składniki i materiały o najwyższej jakości. DW Home nadal bez ustanku stara się polepszać i udoskonalać swoje technologie. Jednocześnie ma słabość do innowacyjnego designu, tworzonego przez najlepszych amerykańskich projektantów.

Świece DW Home zachwycą cię nie tylko wspaniałym wzornictwem, ale również długim czasem palenia. Ty też możesz sprawić, że twój dom będzie bardziej przytulny dzięki oryginalnym i cudownym świecom zapachowym DW Home.