DunhillDesire Gold For Men woda toaletowa dla mężczyzn

Dunhill Desire Gold For Men woda toaletowa dla mężczyzn
Dunhill Desire Gold For Men woda toaletowa dla mężczyzn
100 ml
146,40

W magazynie | 146,40 / 100 ml, w tym VAT | Kod: DUN02714
1
Dostawa kurierem DPD
piątek 21.01.2022
Nasze sklepy
piątek 21.01.2022

Nie pozwól się powstrzymać i zapewnij sobie wsparcie w każdej sytuacji. Męska woda toaletowa Dunhill Desire Gold For Men przyniesie Ci natychmiastowy przypływ energii na poziomie zmysłów. Jej zapach rozpali w Tobie motywację, byś z łatwością osiągał swoje cele.

  • zapach owocowy
  • zapach drzewny
  • zapach cytrusowy
  • zapach emanujący optymizmem i radością
  • zapach odpowiedni na co dzień

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
czarna porzeczka, cytrusy, jabłko, ananas
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
róża, jaśmin, paczuli, brzoza
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, mech dębowy, wanilia, ambra
Grupy zapachów
cytrusowe, aromatyczne, owocowe, drzewne

Perfumy  Dunhill | Dunhill to nie są tylko papierosy dla bogatych ludzi o ciekawym kształcie, które idealnie pasują do kieszeni w smokingu. Alfred Dunhill Dunhill założył firmę w Londynie w 1893 roku, wkrótce po osiągnięciu dojrzałości. Lata 80. XIX wieku to czasy ogromnego zainteresowania nowością jaką były samochody. Alfred Dunhill postanowił poszerzyć ofertę swojego przedsiębiorstwa o różnego rodzaju dodatki do aut takie jak: klaksony, lampy, okulary ochronne czy płaszcze. Następnie asortyment został powiększony o materiały piśmienne, karty do gry, ramy do obrazów, zegarki a także perfumy. Dunhill uznawany jest też za wynalazce zapalniczek, dlatego nie bez powodu większość butelek perfum tej marki ma właśnie kształt zapalniczki. Obecnie produkty firmy Dunhill są znane i podziwiana za swój angielski szyk, który tworzy harmonijnie połączenie się z miejskim, nowoczesnym stylem.