Dunhill Desire Blue spray do ciała dla mężczyzn

Dunhill Desire Blue spray do ciała dla mężczyzn
Dunhill Desire Blue spray do ciała dla mężczyzn
Zaoszczędź
60,00

Zaoszczędź 18%
195 ml
48,80

25,03 / 100 ml, w tym VAT
Kod: DUN1943 | W magazynie
1
Upominek dla Ciebie
Wybierz w koszyku napełniany atomizer na 5 ml Twoich ulubionych perfum w prezencie przy zamówieniu perfum powyżej 260 zł.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Dostawa kurierem DPD
wtorek 15.06.2021
Nasze sklepy
wtorek 15.06.2021

Opis Dunhill Desire Blue

Nie pozwól się powstrzymać i zapewnij sobie wsparcie w każdej sytuacji. Spray do ciała dla mężczyzn Dunhill Desire Blue Desire Blue przyniesie Ci natychmiastowy przypływ energii na poziomie zmysłów. Jego zapach rozpali w Tobie motywację, byś z łatwością osiągał swoje cele.

  • wodny zapach o morskich akordach
  • aromatyczny zapach o ziołowych akordach
  • zapach cytrusowy
  • dla aktywnego i energetycznego mężczyzny
  • świeży zapach, idealny na ciepłe dni

Ważna uwaga

Chronić przed dziećmi. Łatwopalny. Unikać kontaktu z oczami. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem.
Cały tekst

O marce Dunhill

Perfumy  Dunhill | Dunhill to nie są tylko papierosy dla bogatych ludzi o ciekawym kształcie, które idealnie pasują do kieszeni w smokingu. Alfred Dunhill Dunhill założył firmę w Londynie w 1893 roku, wkrótce po osiągnięciu dojrzałości. Lata 80. XIX wieku to czasy ogromnego zainteresowania nowością jaką były samochody. Alfred Dunhill postanowił poszerzyć ofertę swojego przedsiębiorstwa o różnego rodzaju dodatki do aut takie jak: klaksony, lampy, okulary ochronne czy płaszcze. Następnie asortyment został powiększony o materiały piśmienne, karty do gry, ramy do obrazów, zegarki a także perfumy. Dunhill uznawany jest też za wynalazce zapalniczek, dlatego nie bez powodu większość butelek perfum tej marki ma właśnie kształt zapalniczki. Obecnie produkty firmy Dunhill są znane i podziwiana za swój angielski szyk, który tworzy harmonijnie połączenie się z miejskim, nowoczesnym stylem.

Recenzje Dunhill Desire Blue