DoveMen+Care zestaw upominkowy (dla mężczyzn)

Dove Men+Care zestaw upominkowy (dla mężczyzn)
Dove Men+Care zestaw upominkowy (dla mężczyzn)

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: DOV02986

Clean Comfort nawilżający żel pod prysznic do ciała i twarzy 250 ml + Clean Comfort antyprespirant w sprayu 150 ml + Thickening szampon wzmacniający z kofeiną 250 ml + kosmetyczka

Spraw radość sobie lub swoim bliskim zestawem męskich kosmetyków Dove Men+Care pielęgnacyjnych. Ucieszy on każdego nowoczesnego i dbającego o swój wygląd mężczyznę.

Zawartość zestawu:

  • Clean Comfort nawilżający żel pod prysznic do ciała i twarzy 250 ml
  • Clean Comfort antyprespirant w sprayu 150 ml
  • Thickening szampon wzmacniający z kofeiną 250 ml
  • kosmetyczka

Właściwości:

  • zestaw produktów do codziennego stosowania
  • preparat jest specjalnie opracowany na potrzeby męskiej skóry
  • sprawi radość każdemu mężczyźnie

Sposób użycia:
Stosuj każdy z produktów z zestawu zgodnie z załączoną do niego instrukcją.

Ważna uwaga

Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C/122 °F.
Cały tekst

Właściwości

Rodzaj opakowania
spray
Rodzaj włosów
wszystkie rodzaje włosów
Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry
Efekt
oczyszczanie
Typ zestawu
zestaw upominkowy
Typ skóry głowy
wszystkie rodzaje skóry głowy

Marka Dove znana jest z wysokiej jakości produktów do pielęgnacji ciała, zapewniających idealne odżywienie i nawilżenie skóry. Pierwszy produkt Dove pojawił się na rynku amerykańskim już w 1957 r. Kremowe mydło, zawierające w jednej czwartej krem nawilżający, zainicjowało prawdziwą rewolucję w pielęgnacji skóry, stanowiąc po dziś dzień jedyną w swoim rodzaju alternatywę dla konwencjonalnych mydeł, wysuszających skórę.

Produkty Dove, wśród których znajdziesz dezodoranty, antyperspiranty, mydła, produkty do higieny intymnej, żele pod prysznic oraz kosmetyki do kąpieli i pielęgnacji ciała, są sprzedawane obecnie w ponad 75 krajach na całym świecie. Marka wykorzystuje wiele innowacyjnych i opatentowanych technologii.

Dove wciąż wypełnia swoją misję odżywiania i nawilżania skóry, choć celem marki jest nie tylko produkcja wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji ciała czy włosów, ale również wsparcie kobiet w odkrywaniu ich prawdziwego piękna. Dove pragnie, aby każda kobieta na świecie czuła się bardziej atrakcyjna, niezależnie od noszonego rozmiaru czy wieku.