DoveBeauty for all zestaw upominkowy (do ciała i włosów)

Dove Beauty for all zestaw upominkowy (do ciała i włosów)
Dove Beauty for all zestaw upominkowy (do ciała i włosów)
zestaw upominkowy (do ciała i włosów)

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: DOV02985

odżywczy żel pod prysznic 250 ml + antyprespirant w sprayu 150 ml + odżywczy krem do ciała 150 ml + szampon oczyszczający przeciwko puszeniu się włosów 250 ml

Upominek dla Ciebie
Przy zamówieniu 3 produktów wybranych marek otrzymasz bezpłatną dostawę.

Zawartość zestawu:

  • Renewing Glow odżywczy żel pod prysznic z glinką 250 ml
  • Go Fresh antyprespirant w sprayu 150 ml
  • odżywczy krem do ciała 150 ml
  • szampon oczyszczający przeciwko puszeniu się włosów 250 ml

Właściwości:

  • doskonały pomysł na prezent
  • sprawi radość każdej kobiecie
  • zestaw produktów kosmetycznych do codziennego stosowania

Sposób użycia:
Stosuj każdy z produktów z zestawu zgodnie z załączoną do niego instrukcją.

Ważna uwaga

Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C/122 °F.
Cały tekst

Właściwości

Rodzaj opakowania
spray
Rodzaj włosów
wszystkie rodzaje włosów
Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry
Efekt
odżywienie
Typ zestawu
zestaw upominkowy
Typ skóry głowy
wszystkie rodzaje skóry głowy

Marka Dove znana jest z wysokiej jakości produktów do pielęgnacji ciała, zapewniających idealne odżywienie i nawilżenie skóry. Pierwszy produkt Dove pojawił się na rynku amerykańskim już w 1957 r. Kremowe mydło, zawierające w jednej czwartej krem nawilżający, zainicjowało prawdziwą rewolucję w pielęgnacji skóry, stanowiąc po dziś dzień jedyną w swoim rodzaju alternatywę dla konwencjonalnych mydeł, wysuszających skórę.

Produkty Dove, wśród których znajdziesz dezodoranty, antyperspiranty, mydła, produkty do higieny intymnej, żele pod prysznic oraz kosmetyki do kąpieli i pielęgnacji ciała, są sprzedawane obecnie w ponad 75 krajach na całym świecie. Marka wykorzystuje wiele innowacyjnych i opatentowanych technologii.

Dove wciąż wypełnia swoją misję odżywiania i nawilżania skóry, choć celem marki jest nie tylko produkcja wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji ciała czy włosów, ale również wsparcie kobiet w odkrywaniu ich prawdziwego piękna. Dove pragnie, aby każda kobieta na świecie czuła się bardziej atrakcyjna, niezależnie od noszonego rozmiaru czy wieku.