DoveBeauty & Care Beauty Collection zestaw kosmetyków I.

Dove Beauty & Care Beauty Collection zestaw kosmetyków I.
Dove Beauty & Care Beauty Collection zestaw kosmetyków I.
zestaw kosmetyków I.

Kod: DOV1699 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Zestaw zawiera: Deeply Nourishing Nourish Shower Gel 250 ml + Original Antiperspirant 150 ml + Essential Nourishment Body Lotion 250 ml + Intensive Repair Shampoo for Damage Hair 250 ml + Beauty Cream Bar 100 g + Cosmetics Bag

Właściwości

Rodzaj włosów
wszystkie rodzaje włosów
Typ skóry
sucha
Typ zestawu
zestaw upominkowy
Włosy problematyczne
zniszczone włosy

Napisaliśmy o Dove Beauty & Care Beauty Collection
Artykuły

O marce Dove

Marka Dove znana jest z wysokiej jakości produktów do pielęgnacji ciała, zapewniających idealne odżywienie i nawilżenie skóry. Pierwszy produkt Dove pojawił się na rynku amerykańskim już w 1957 r. Kremowe mydło, zawierające w jednej czwartej krem nawilżający, zainicjowało prawdziwą rewolucję w pielęgnacji skóry, stanowiąc po dziś dzień jedyną w swoim rodzaju alternatywę dla konwencjonalnych mydeł, wysuszających skórę.

Produkty Dove, wśród których znajdziesz dezodoranty, antyperspiranty, mydła, produkty do higieny intymnej, żele pod prysznic oraz kosmetyki do kąpieli i pielęgnacji ciała, są sprzedawane obecnie w ponad 75 krajach na całym świecie. Marka wykorzystuje wiele innowacyjnych i opatentowanych technologii.

Dove wciąż wypełnia swoją misję odżywiania i nawilżania skóry, choć celem marki jest nie tylko produkcja wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji ciała czy włosów, ale również wsparcie kobiet w odkrywaniu ich prawdziwego piękna. Dove pragnie, aby każda kobieta na świecie czuła się bardziej atrakcyjna, niezależnie od noszonego rozmiaru czy wieku.

Recenzje Dove Beauty & Care Beauty Collection