Przejdź do głównej zawartości

DoktorBio

O marce

Wysokiej jakości bio surowce, skandynawskie pochodzenie, zrównoważony rozwój. To tylko kilka określeń, które charakteryzują markę DoktorBio oraz wszystkie oferowane przez nią produkty spożywcze i suplementy diety.

 

DoktorBio to czeska firma, która powstała w 2010 roku. Inspiracją dla jej założycieli były osobiste doświadczenia zdobyte podczas pobytów za granicą. W trakcie podróży odkryli nieznane sobie wcześniej produkty, które zapragnęli wprowadzić na czeski rynek. DoktorBio oferuje wyłącznie produkty zawierające aktywne składniki w przemyślanych kombinacjach i w 100% bio jakości. Możesz zaufać tej marce w zakresie czystości miejsc zbioru surowców, zrównoważonej produkcji oraz bezpośrednich dostaw od rolników i przetwórców.

Większość surowców, z których powstają produkty DoktorBio, pochodzi ze Skandynawii. Są to głównie dziko rosnące grzyby Chagu, owoce leśne, pędy i kiełki oraz zioła. Skandynawia charakteryzuje się nieskażoną zanieczyszczeniami przyrodą, wysoką czystością powietrza i wód gruntowych, odpowiedzialnym, ekologicznym podejściem i uczciwą współpracą między przedsiębiorcami. Filozofię marki i oferowane przez nią produkty doceniają nie tylko klienci, którym bliska jest filozofia wegańska czy życie w zgodzie z naturą.

cały tekst ukryć tekst