Akcesoria

Akcesoria
Akcesoria
Masz wybrane
  • PMD Beauty
  • Nowości

Czego potrzebujesz do pielęgnacji twarzy?

Jakie akcesoria do pielęgnacji twarzy u nas znajdziesz? To dobre pytanie, na które mamy doskonałą odpowiedź. W naszej ofercie możesz znaleźć na prawdę mnóstwo akcesoriów do pielęgnacji twarzy, które pomagają uzyskać wymarzoną cerę.

Akcesoria do demakijażu

Najlepiej zacząć zawsze od oczyszczenia skóry twarzy, by przygotować ją na następne zabiegi pielęgnacyjne. W naszej ofercie możesz znaleźć wiele zapasowych szczoteczek do czyszczenia twarzy lub końcówek , a także jest również oczko kosmetyczne do usuwania wągrów.

Miłośnicy wielorazowych akcesoriów do demakijażu znajdą również mnóstwo rzeczy dla siebie. W ofercie jest dużo myjek do demakijażu, które można znaleźć w postaci ręczniczka lub też na przykład rękawicy. Można także sięgnąć tylko po klasyczne okrągłe waciki do demakijażu, które są z tego samego materiału i doskonale nadają się do wielorazowego użytku. By Twoja pielęgnacja i demakijaż był wygodniejszy, znajdziesz u nas również taki przydatny gadżet jak opaskę kosmetyczną, która utrzymuje Twoje włosy z dala od twarzy.

Akcesoria do pielęgnacji twarzy

Bardzo przydatne akcesoria do pielęgnacji twarzy są urządzenia pomagające ujędrnić skórę, stymulują przepływ krwi oraz zwiększają absorpcję produktów do pielęgnacji. A mowa o wałkach do masażu lub Gua Sha, czyli również akcesoria do masażu twarzy oraz szyi. Specjalnie dla delikatnej skóry okolic oczu są też odpowiednie wałki do masażu do okolic oczu. I również jest aplikator mikroigłowy do oczu i ust, który stymuluje produkcję kolagenu oraz redukuje drobne zmarszczki. Do masażu twarzy i szyi możesz również sięgnąć po silikonowe kolby, które również mają dużo korzyści dla Twojej cery.

W naszej ofercie jest również wiele dopełniających akcesoriów do pielęgnacji, takich jak pędzel do nakładania maseczek do twarzy lub poduszeczki żelowe do oczu, które redukują opuchliznę i uwalnia napięcie okolic oczu. Jest też maska do spania, która pomaga poprawić jakość snu. Oraz bardzo przydatne bibułki matujące, by Twój makijaż był zawsze i wszędzie perfekcyjny.