DiptyqueFleur d'Oranger napełnianie do dyfuzorów Hourglass

Diptyque Fleur d'Oranger napełnianie do dyfuzorów Hourglass
Diptyque Fleur d'Oranger napełnianie do dyfuzorów Hourglass
75 ml
221,00

4 w magazynie | 294,67 / 100 ml, w tym VAT | Kod: DIP0892
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 27.01.2022
Nasze sklepy
czwartek 27.01.2022

Zapasowy wkład Diptyque Fleur d'Oranger zmieni zapach każdego pomieszczenia odpowiednio do Twojego aktualnego nastroju.

Właściwości:

  • drzewny zapach
  • cytrusowy zapach

Skład

Złożenie
cytrusy, liście pomarańczy, kora drzewa
Rodzaj zapachu do domu
drzewny, cytrusowy
Rodzaj dyfuzora aromatycznego
patyczkowy

Marka Diptyque, która powstała w 1961 roku w Paryżu, dostarcza na rynek najwyższej jakości perfumy i świeczki zapachowe. Co ciekawe, jej założyciele - Christiane Gautrot, Desmond Knox-Leet i Yves Couesland – na początku zajmowali się czymś zupełnie innym.
Pierwszy z nich był projektantem wnętrz, drugi malował, a trzeci pracował jako reżyser teatralny i scenograf. Brak doświadczenia zrekompensowali swoją pasją i osiągnęli sukces. Ich pierwsza Eau de Toilette, nazywana po prostu „L'eau“ („woda“), natychmiast zyskała olbrzymią sympatię wśród klientów. Po niej następowały kolejne udane produkty – na przykład „L'Autre“ lub uniwersalny „Vinaigre de Toilette“.
Obecnie w ofercie Diptyque można znaleźć kilkadziesiąt produktów, z których wiele było stworzonych we współpracy z czołowymi wytwórcami perfum, takimi jak Fabrice Pellegrin, Serge Kalouguine, Olivier Pescheux czy Olivia Giacobetti.
Perfumy Diptyque są bardzo oryginalne, zmysłowe i upojne. Podkreślą Twój sex appeal i obdarzą Cię uczuciem pewności siebie. Świeczki zapachowe marki Diptyque wypełnią Twoje wnętrza zniewalającym zapachem. Na osobną wzmiankę zasługują również eleganckie flakony ozdobione logo firmy. Marka Diptyque z pewnością zainteresuje każdego, kto pragnie być atrakcyjny dla płci przeciwnej, uwielbia luksus i chce, by w jego domu unosił się przyjemny zapach.