DiptyqueFleur d'Oranger dyfuzor zapachowy z napełnieniem Hourglass

Diptyque Fleur d'Oranger dyfuzor zapachowy z napełnieniem Hourglass
Diptyque Fleur d'Oranger dyfuzor zapachowy z napełnieniem Hourglass
75 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: DIP0887
Upominek dla Ciebie
Zamów zapachy do domu powyżej 180 zł i zyskaj świecę SOULETTO 65 g w prezencie.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie

Przygotuj się na wyjątkowe doznania sensoryczne. Dyfuzor zapachowy Diptyque Hourglass Fleur d'Orange łączy w sobie wyrafinowanie i techniczny minimalizm. Dyfuzor w kształcie eleganckiej klepsydry zapewnia niezwykle łatwą obsługę. Wystarczy go odwrócić, aby rozpocząć stopniowe uwalnianie zapachu przez około 1 godzinę. Ciesz się lekko korzennymi akordami liści pomarańczy, a także kory i owoców drzewka pomarańczowego, dzięki którym Twój dom nabierze niepowtarzalnego klimatu.

Właściwości:

  • wypełnia pomieszczenie subtelnymi akordami drzewa pomarańczowego
  • w ciągu jednego cyklu (1 obrót) uwalnia zapach przez pełną godzinę
  • dzięki technologii zimnej dyfuzji zachowuje autentyczność zapachu
  • idealny do mniejszych pomieszczeń (do 20 m²)
  • wymienny wkład – opakowanie 75 ml wystarcza na 3 miesiące
  • w trosce o środowisko wykonany z materiału nadającego się do recyklingu
  • łatwy i intuicyjny w użyciu

Sposób użycia:
Zdejmij pokrywkę z pojemnika na zapach, przykręć pojemnik do parownika i dobrze dokręć. Gdy tylko odwrócisz dyfuzor do góry dnem, zacznie on wydzielać zapach.

Skład

Rodzaj zapachu do domu
drzewny, cytrusowy, owocowy
Rodzaj dyfuzora aromatycznego
patyczkowy

Marka Diptyque, która powstała w 1961 roku w Paryżu, dostarcza na rynek najwyższej jakości perfumy i świeczki zapachowe. Co ciekawe, jej założyciele - Christiane Gautrot, Desmond Knox-Leet i Yves Couesland – na początku zajmowali się czymś zupełnie innym.
Pierwszy z nich był projektantem wnętrz, drugi malował, a trzeci pracował jako reżyser teatralny i scenograf. Brak doświadczenia zrekompensowali swoją pasją i osiągnęli sukces. Ich pierwsza Eau de Toilette, nazywana po prostu „L'eau“ („woda“), natychmiast zyskała olbrzymią sympatię wśród klientów. Po niej następowały kolejne udane produkty – na przykład „L'Autre“ lub uniwersalny „Vinaigre de Toilette“.
Obecnie w ofercie Diptyque można znaleźć kilkadziesiąt produktów, z których wiele było stworzonych we współpracy z czołowymi wytwórcami perfum, takimi jak Fabrice Pellegrin, Serge Kalouguine, Olivier Pescheux czy Olivia Giacobetti.
Perfumy Diptyque są bardzo oryginalne, zmysłowe i upojne. Podkreślą Twój sex appeal i obdarzą Cię uczuciem pewności siebie. Świeczki zapachowe marki Diptyque wypełnią Twoje wnętrza zniewalającym zapachem. Na osobną wzmiankę zasługują również eleganckie flakony ozdobione logo firmy. Marka Diptyque z pewnością zainteresuje każdego, kto pragnie być atrakcyjny dla płci przeciwnej, uwielbia luksus i chce, by w jego domu unosił się przyjemny zapach.