Skip to main content

DiptyqueFiguier dyfuzor zapachowy z napełnieniem Hourglass

Diptyque Figuier dyfuzor zapachowy z napełnieniem Hourglass
Diptyque Figuier dyfuzor zapachowy z napełnieniem Hourglass
Darmowa dostawa
75 ml
714,00

Ponad 5 szt. w magazynie | 952,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: DIP0886
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
już jutro sobota 29.01.2022

Wyjątkowa koncepcja zapachu do domu – dyfuzor zapachowy Diptyque Hourglass Figuier łączy w sobie wyrafinowanie nut zapachowych i oryginalny design. Dyfuzor ma niekonwencjonalną formę klepsydry, wystarczy odwrócić go do góry dnem, by zaczął wydzielać czarujący figowy zapach. Nie brakuje w nim ciepłych tonów kory drzewa figowego, świeżości liści i mlecznego aromatu dojrzałych owoców, które umilą zasłużone chwile odpoczynku.

Właściwości:

  • wypełnia pomieszczenie niezwykłym aromatem drzewa figowego
  • w ciągu jednego cyklu (1 obrót) uwalnia zapach przez pełną godzinę
  • w technologii zimnej dyfuzji – zachowuje autentyczność zapachu
  • odpowiedni do mniejszych pomieszczeń (do 20 m²)
  • wymienny wkład – opakowanie 75 ml wystarcza na 3 miesiące
  • w trosce o środowisko wykonany z materiału nadającego się do recyklingu
  • łatwy i intuicyjny w użyciu

Sposób użycia:
Zdejmij pokrywkę z pojemnika na zapach, przykręć pojemnik do parownika i dobrze dokręć. Gdy tylko odwrócisz dyfuzor do góry dnem, zacznie on wydzielać zapach.

Skład

Złożenie
zielona nuta, drzewo figowe, świeże nuty
Rodzaj zapachu do domu
czysty, świeży
Rodzaj dyfuzora aromatycznego
patyczkowy

Marka Diptyque, która powstała w 1961 roku w Paryżu, dostarcza na rynek najwyższej jakości perfumy i świeczki zapachowe. Co ciekawe, jej założyciele - Christiane Gautrot, Desmond Knox-Leet i Yves Couesland – na początku zajmowali się czymś zupełnie innym.
Pierwszy z nich był projektantem wnętrz, drugi malował, a trzeci pracował jako reżyser teatralny i scenograf. Brak doświadczenia zrekompensowali swoją pasją i osiągnęli sukces. Ich pierwsza Eau de Toilette, nazywana po prostu „L'eau“ („woda“), natychmiast zyskała olbrzymią sympatię wśród klientów. Po niej następowały kolejne udane produkty – na przykład „L'Autre“ lub uniwersalny „Vinaigre de Toilette“.
Obecnie w ofercie Diptyque można znaleźć kilkadziesiąt produktów, z których wiele było stworzonych we współpracy z czołowymi wytwórcami perfum, takimi jak Fabrice Pellegrin, Serge Kalouguine, Olivier Pescheux czy Olivia Giacobetti.
Perfumy Diptyque są bardzo oryginalne, zmysłowe i upojne. Podkreślą Twój sex appeal i obdarzą Cię uczuciem pewności siebie. Świeczki zapachowe marki Diptyque wypełnią Twoje wnętrza zniewalającym zapachem. Na osobną wzmiankę zasługują również eleganckie flakony ozdobione logo firmy. Marka Diptyque z pewnością zainteresuje każdego, kto pragnie być atrakcyjny dla płci przeciwnej, uwielbia luksus i chce, by w jego domu unosił się przyjemny zapach.