Brand logo

DIORJ'adore Infinissime Roller-Pearl woda perfumowana roll-on dla kobiet

DIOR J'adore Infinissime Roller-Pearl woda perfumowana roll-on dla kobiet
DIOR J'adore Infinissime Roller-Pearl woda perfumowana roll-on dla kobiet
20 ml
266,80

1334,00 / 100 ml, w tym VAT
Kod: CHD14967 | W magazynie
1
Upominek dla Ciebie
Wybierz w koszyku Discovery Box z mini perfumami gratis przy zamówieniu zakupach powyżej 180 zł.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Dostawa kurierem DPD
wtorek 19.10.2021
Nasze sklepy
wtorek 19.10.2021

Opis DIOR J'adore Infinissime Roller-Pearl
Skład

Flakon przypominający klejnot, który jest równie cenny, co elegancki. Woda perfumowana J'adore Infinissime występuje teraz w formacie podróżnym Roller-Pearl.

Szklana perła wieńcząca flakon J'adore Roller-Pearl zapewnia miękką i zmysłową aplikację wody perfumowanej Infinissime. Aksamitnie miękki aplikator przetacza się po zagłębieniu szyi, nadgarstka i dekoltu, uwalniając swoje zmysłowe i otulające nuty: róży stulistnej, jaśminu sambac, ylang-ylang, tuberozy z Grasse i kremowego drzewa sandałowego.

Zmysłowy rytuał aplikacji J’adore Roller-Pearl sprawia, że kwiaty wody perfumowanej J'adore Infinissime uwalniają się i rozkwitają, nieskończenie potęgując swój zapach.

„J'adore Eau de Parfum Infinissime ma niepowtarzalny, zmysłowy urok pochodzący z tuberozy z Grasse. Włączając ją do kompozycji J'adore, doprowadziłem do romantycznego spotkania, w którym J'adore "uwodzi" intrygującą tuberozę, obejmuje ją, odkrywa na nowo, daje jej światło. Symbol silnej i pewnej siebie kobiecości." François Demachy, Kreator Perfum Dior

Flakon J'adore jest równie kobiecy jak sam zapach. Legendarny kształt amfory został stworzony przez samego Christiana Diora i ozdobiony kultowym naszyjnikiem Massai. Flakon przypominający klejnot, który teraz możesz zabrać dokądkolwiek zechcesz.

DOKŁADNA I KONTROLOWANA APLIKACJA: Szklana perła aplikuje odpowiednią ilość zapachu dokładnie tam, gdzie tego chcesz, bez straty produktu.

AKSAMITNY DOTYK: luksusowo zmysłowa, ultralekka i świeża konsystencja.

FORMAT PODRÓŻNY: Flakon o pojemności 20 ml, który możesz zabrać wszędzie. Flakon jest hermetycznie zamknięty zak.

Aby wzmocnić i przedłużyć trwałość zapachu:
1. Nałóż olejek do ciała J'adore Huile Divine.
2. Nałóż J'adore Eau de Parfum Infinissime Roller-Pearl na punkty pulsu.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
bergamotka, czerwona pomarańcza
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
jaśmin arabski, tuberoza, ylang-ylang, róża stulistna
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
drzewo sandałowe
Grupy zapachów
kwiatowe

O marce DIOR

Kiedy Christian Dior zakładał swój dom mody w 1946 roku wyobrażał sobie całkowicie nową kobiecość,taką, której niczego nie brakuje. Dzisiaj, od sukienek i akcesoriów, po zapachy i makijaż oraz najbardziej zaawansowaną pielęgnację skóry Dom Dior ubiera kobiety, podkreślając ich blask i nowoczesność.

Jako twórca zapachów Dior, François Demachy poświęcił cały swój wyjątkowy savoir-faire w opracowywaniu kompozycji marki. Każda z jego kreacji zapachowych jest deklaracją miłości do kwiatów Grasse.

Region Grasse na południu Francji jest ściśle związany z historią Dior. Christian Dior zdecydował się osiedlić w La Colle Noire, aby uprawiać swoje kwiaty i podążać za swoim marzeniem o perfumiarstwie. W 2006 roku François Demachy, twórca zapachów Dior, nawiązał ekskluzywną współpracę z producentami róży majowej, jaśminu, neroli i tuberozy, którzy dostarczają nam swoje uprawy. Razem z nimi zachowujemy wyjątkowe walory i mądrość tego regionu.

Recenzje DIOR J'adore Infinissime Roller-Pearl