Skip to main content

David BeckhamInspired By Respect dezodorant z atomizerem dla mężczyzn

1×
David Beckham Inspired By Respect dezodorant z atomizerem dla mężczyzn
David Beckham Inspired By Respect dezodorant z atomizerem dla mężczyzn
Zaoszczędź
25,10

Zaoszczędź 11%
75 ml
22,30

W magazynie | 29,73 / 100 ml, w tym VAT | Kod: DBM02137
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
już jutro sobota 29.01.2022

Połącz zapachy swoich kosmetyków w harmonijną całość. Dezodorant David Beckham Inspired By Respect uwalnia taki sam aromat jak Twoje perfumy z flakonu, tworząc razem z nimi perfekcyjną parę.

Właściwości:

  • pozostawia długotrwałe uczucie świeżości
  • wzmocni intensywność zapachu z tej samej kolekcji
  • sprawi radość każdemu mężczyźnie

Sposób użycia:
Możesz powtórzyć aplikację kiedykolwiek w ciągu dnia.

Skład

Rodzaj opakowania
Dezodorant z atomizerem

Luksus, elegancja i świeżość przenikają się w marce David Beckham. Najsłynniejszy piłkarz świata i jego partner handlowy Simon Fuller połączyli swoje siły w firmie Coty i w 2005 roku zaprezentowali światu zapach David Beckham Instinct, który na nowo zdefiniował męską elegancję.

David Beckham urodził się w Londynie i wkrótce po ukończeniu szkoły piłkarskiej w Manchester stał się jednym z najlepszych i najpilniej obserwowanych graczy wszechczasów. Grał w takich klubach, jak Manchester United i Real Madrid. Był twarzą wielu kampanii reklamowych, a dzięki swojemu wyglądowi i stylowi ubierania się stał się także ikoną mody. Jego postać tym samym reprezentuje nie tylko piłkę nożną, ale też wspaniałą modę, luksus czy ekstrawagancję.

Obecnie pod marką David Beckham znajdziesz nie tylko męskie perfumy i wody po goleniu David Beckham, ale też zapachy dla kobiet, które powstały we współpracy z żoną Davida – Victorią. Wszystkie perfumy David Beckham charakteryzują się świeżością i aromatem wywołującym wrażenie luksusu.