Curaprox Perio Plus+ Regenerate 0.09 CHXpłyn do płukania jamy ustnej

Curaprox Perio Plus+ Regenerate 0.09 CHX płyn do płukania jamy ustnej
Curaprox Perio Plus+ Regenerate 0.09 CHX płyn do płukania jamy ustnej
200 ml

Kod: CUR02113 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Upominek dla Ciebie
Przy zamówieniu powyżej 200 zł wybierz w swoim koszyku ulubioną pastę do zębów MEDIBLANC w prezencie.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie

Opis produktu Curaprox Perio Plus+ Regenerate 0.09 CHX

Dbaj o zdrowie jamy ustnej, sięgając po wsparcie z natury. Płyn do płukania ust Curaprox Perio Plus+ Regenerate 0.09 CHX zawiera wyjątkowe bioflawonoidy pochodzenia naturalnego CITROX® pozyskiwane z gorzkich pomarańczy. Wraz z chlorheksydyną, od wielu lat znaną wśród stomatologów z uwagi na jej korzystny wpływ na zdrowie zębów i dziąseł oraz kwasem hialuronowym stanowią skuteczne rozwiązanie, zapobiegające powstawaniu płytki nazębnej i próchnicy, a także pielęgnujące jamę ustną przed i po zabiegach chirurgicznych.

Właściwości:

 • wspomaga regenerację jamy ustnej po zabiegach chirurgicznych
 • tworzy warstwę ochronną w obrębie jamy ustnej i zapobiega tworzeniu się płytki nazębnej
 • przyjemny smak
 • zapobiega powstawaniu stanów zapalnych jamy ustnej
 • nie zmienia smaku jedzenia i napojów

Skład:

 • chlorheksydyna 0.09% – udowodniona skuteczność przeciw drobnoustrojom
 • CITROX® – naturalne bioflawonoidy z gorzkich pomarańczy
 • kwas hialuronowy
 • PVP/VA – tworzy ochronny film przeciwdziałający powstawaniu płytki nazębnej w całej jamie ustnej
 • ksylitol – przedłuża trwałość ochronnego filmu
 • polilizyna – wzmacnia skuteczność bioflawonoidów
 • bez alkoholu

Sposób użycia:
Używaj zgodnie z zaleceniami dentysty. Zalecany czas stosowania wynosi maksymalnie 1 miesiąc.

O marce Curaprox

Kosmetyki Curaprox | Curaprox - szwajcarska precyzja w pielęgnacji zębów. Curaprox to marka wysokiej jakości produktów do higieny jamy ustnej, opracowanych przez szwajcarską spółkę pionierów i specjalistów w zakresie zdrowia jamy ustnej i indywidualnej profilaktyki dentystycznej Curaden International AG, przy współpracy z ekspertami w dziedzinie edukacji, badań i praktyki stomatologicznej.
Firma Curaden już od kilkudziesięciu lat koncentruje się przede wszystkim na produkcji oraz udoskonalaniu najlepszych szczoteczek do zębów i przestrzeni międzyzębowych, przy czym podstawą jej filozofii są idealnie czyste zęby, skuteczne czyszczenie zębów bez urazów oraz współpraca z najlepszymi specjalistami w branży.
Kompleksowa seria szczoteczek do zębów Curaprox zawiera szczoteczki o różnym stopniu twardości i liczbie włókien w zależności od rodzajów zębów, na przykład wrażliwych, szeroką gamę szczoteczek do przestrzeni międzyzębowych, a także specjalne szczoteczki dla dzieci.
Manualne szczoteczki do zębów Curaprox nie mają standardowych nylonowych włókien, ale opatentowane włókna CUREN®, które są niezwykle miękkie i delikatne. Dzięki delikatności włókien, szczoteczki są atraumatyczne, czyli przy użytkowaniu istnieje minimalne ryzyko poranienia dziąseł, gęstość włókien gwarantuje maksymalną skuteczność, mała, kompaktowa i lekko pochylona główka szczoteczki umożliwia łatwy dostęp do wszystkich miejsc, a ośmiokątna rączka zapewnia właściwy kąt trzymania szczoteczki podczas czyszczenia.
Także szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych Curaprox są nadzwyczaj skuteczne i delikatne. Ultradelikatne opatentowane włókna, które otwierają się w przestrzeni międzyzębowej, są połączone z cienkim, chirurgicznym drucikiem, który służy do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych bez ryzyka urazu dziąseł, który może się zdarzyć przy użyciu nici dentystycznej. Curaden jeszcze bardziej dba o delikatność w produktach dla dzieci, dlatego szczoteczki dla dzieci CURAkid to doskonałe i miękkie narzędzia do pierwszej higieny jamy ustnej dla niemowląt i małych dzieci, a higiena jamy ustnej przy ich użyciu staje się dla dziecka przyjemną zabawą.
Celem marki Curaprox jest utrzymanie zdrowych zębów przez całe życie.

Recenzje Curaprox Perio Plus+ Regenerate 0.09 CHX