Curaprox5460 Ultra Soft szczoteczka do zębów

7×
Curaprox 5460 Ultra Soft szczoteczka do zębów 3 szt.
Curaprox 5460 Ultra Soft szczoteczka do zębów 3 szt.
Zaoszczędź
66,10

Zaoszczędź 13%
warianty kolorystyczne 3 szt.
57,25

W magazynie | 19,08 / 1 szt., w tym VAT | Kod: CUR02111
1
Dostawa kurierem DPD
środa 8.12.2021
Nasze sklepy
czwartek 9.12.2021

Niezwykle delikatne, a jednocześnie skuteczne usuwanie kamienia nazębnego oferuje szczoteczka do zębów Curaprox CS 5460 Ultra Soft. Została ona zaprojektowana dla najbardziej wrażliwych dziąseł i zębów, zapewniając dokładne oczyszczanie przy minimalnym ryzyku uszkodzenia delikatnych dziąseł i szkliwa.

Mała głowica szczoteczki wyposażona jest w 5460 ultra delikatnych włókien o zaokrąglonych końcówkach, równo przyciętych i ułożonych obok siebie. Wykonane z opatentowanego materiału CUREN®, są trwalsze niż nylonowe, a w dodatku zachowują swoje właściwości i fakturę nawet po zwilżeniu.

Właściwości:

  • 5460 ultra delikatnych włókien CUREN® o średnicy 0,1 mm
  • delikatnie, ale dokładnie usuwa płytkę nazębną
  • dzięki niewielkiej głowicy szczoteczka czyści nawet trudno dostępne miejsca
  • włókna zachowują fakturę nawet po namoczeniu
  • ośmiokątny uchwyt umożliwia prawidłowe i komfortowe trzymanie szczoteczki

Sposób użycia:
Nanieś pastę na zwilżone włosie szczoteczki i myj zęby z każdej strony delikatnymi, okrężnymi ruchami. Następnie przepłucz usta wodą.

Właściwości

Twardość włókien
ultra soft

Kosmetyki Curaprox | Curaprox - szwajcarska precyzja w pielęgnacji zębów. Curaprox to marka wysokiej jakości produktów do higieny jamy ustnej, opracowanych przez szwajcarską spółkę pionierów i specjalistów w zakresie zdrowia jamy ustnej i indywidualnej profilaktyki dentystycznej Curaden International AG, przy współpracy z ekspertami w dziedzinie edukacji, badań i praktyki stomatologicznej.
Firma Curaden już od kilkudziesięciu lat koncentruje się przede wszystkim na produkcji oraz udoskonalaniu najlepszych szczoteczek do zębów i przestrzeni międzyzębowych, przy czym podstawą jej filozofii są idealnie czyste zęby, skuteczne czyszczenie zębów bez urazów oraz współpraca z najlepszymi specjalistami w branży.
Kompleksowa seria szczoteczek do zębów Curaprox zawiera szczoteczki o różnym stopniu twardości i liczbie włókien w zależności od rodzajów zębów, na przykład wrażliwych, szeroką gamę szczoteczek do przestrzeni międzyzębowych, a także specjalne szczoteczki dla dzieci.
Manualne szczoteczki do zębów Curaprox nie mają standardowych nylonowych włókien, ale opatentowane włókna CUREN®, które są niezwykle miękkie i delikatne. Dzięki delikatności włókien, szczoteczki są atraumatyczne, czyli przy użytkowaniu istnieje minimalne ryzyko poranienia dziąseł, gęstość włókien gwarantuje maksymalną skuteczność, mała, kompaktowa i lekko pochylona główka szczoteczki umożliwia łatwy dostęp do wszystkich miejsc, a ośmiokątna rączka zapewnia właściwy kąt trzymania szczoteczki podczas czyszczenia.
Także szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych Curaprox są nadzwyczaj skuteczne i delikatne. Ultradelikatne opatentowane włókna, które otwierają się w przestrzeni międzyzębowej, są połączone z cienkim, chirurgicznym drucikiem, który służy do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych bez ryzyka urazu dziąseł, który może się zdarzyć przy użyciu nici dentystycznej. Curaden jeszcze bardziej dba o delikatność w produktach dla dzieci, dlatego szczoteczki dla dzieci CURAkid to doskonałe i miękkie narzędzia do pierwszej higieny jamy ustnej dla niemowląt i małych dzieci, a higiena jamy ustnej przy ich użyciu staje się dla dziecka przyjemną zabawą.
Celem marki Curaprox jest utrzymanie zdrowych zębów przez całe życie.