Cuba Jungle Snake zestaw upominkowy dla kobiet IV.

Cuba Jungle Snake zestaw upominkowy dla kobiet IV.
Cuba Jungle Snake zestaw upominkowy dla kobiet IV.

Kod: CUB01548 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

woda perfumowana 100 ml + woda perfumowana 35 ml + dezodorant w sprayu 200 ml + mleczko do ciała 120 ml

Upominek dla Ciebie
Wpisz w koszyku kod notino15 i zyskaj 15% zniżki na swoje ulubione perfumy. Zniżka nie dotyczy produktów już przecenionych i z wyprzedaży.

Opis Cuba Jungle Snake
Skład

Wzmocnij intensywność swojego ulubionego zapachu. Zestaw perfum damskich Cuba Jungle Snake oprócz samego zapachu zawiera też kosmetyki pielęgnacyjne, które przedłużą Twoje doznania zmysłowe.

Zawartość zestawu:

  • woda perfumowana 100 ml
  • woda perfumowana 35 ml
  • dezodorant w sprayu 200 ml
  • mleczko do ciała 120 ml

Skład

Grupy zapachów
kwiatowe
Typ zestawu
zestaw upominkowy

O marce Cuba

Perfumy Cuba | Cuba – zapachy inspiracji i oryginalności. Marka Cuba wzbogaca świat zapachów o wysokiej jakości oryginalne, francuskie perfumy dla kobiet i mężczyzn. Oferta perfum Cuba zawsze odpowiada najnowszym światowym trendom, które odzwierciedlone są przez ciekawe flakony i nazwy perfum.
Producenci perfum marki Cuba są obecni podczas każdego ważnego wydarzenia w świecie perfum, jak targi perfum w Paryżu, Bolonii, Sao Paulo czy Moskwie. Dzięki temu poszerzaja swoje horyzonty, a doświadczenia z podróży stają się inspiracjami do tworzenia kolejnych perfum.
Perfumy Cuba zamknięte są zawsze w oryginalnych, pięknych flakonach zainspirowanych słynnymi kubańskimi cygarami. Miło brzmiące nazwy, jak Cuba Carnaval, Cuba Mexico Maya czy Cuba City Holywood wskazują, że perfumy te są stworzone dla miłośników przygód o szerokich horyzontach. Zapachy dla mężczyzn mają różnorodny charakter - od świeżych po orientalne z nutami tytoniu. Zapachy dla kobiet z kolei skrywają romantyczne nuty kwiatów i świeże nuty cytrusów. Z perfumami Cuba będziesz odbierać świat wszystkimi swoimi zmysłami.

Recenzje Cuba Jungle Snake