Crest 3D White Luxe Glamorous White

płyn do płukania jamy ustnej dla olśniewającego uśmiechu

1×
Crest 3D White Luxe Glamorous White płyn do płukania jamy ustnej dla olśniewającego uśmiechu
946 ml

Kod: CST2670 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Crest 3D White Luxe Glamorous White
946 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Opis kosmetyku Crest 3D White Luxe Glamorous White

Płyn do płukania jamy ustnej Crest 3D White Luxe Glamorous White wzmacnia działanie wybielających past do zębów i przywraca promienność Twojego uśmiechu.

Właściwości:

  • wspomaga wybielanie zębów
  • pomaga usuwać plamy z zębów
  • niszczy bakterie
  • zapewnia świeży oddech

Sposób użycia:
Po wyczyszczeniu zębów przepłucz usta płynem do płukania jamy ustnej przez tyle czasu, ile podano na opakowaniu, a potem wypluj.

O marce Crest

Crest zapewni ci olśniewająco białe zęby bez wysiłku! Unikatowe produkty do wybielania zębów marki Crest znalazły się wśród najbardziej lubianych metod domowego wybielania zębów na świecie! Amerykańska firma Crest działa w obszarze higieny jamy ustnej już od 1955 r. i od tego czasu wypracowała sobie opinię najbardziej niezawodnej marki w tej dziedzinie. Znane staly się na przykład niezwykle skuteczne pasty oraz proszki wybielające do zębów Crest, które bardzo szybko zyskały wielką sympatię.
Wybielanie zębów nie musí być drogie i wcale nie musí odbywać się w gabinecie dentystycznym! Z produktami marki Crest możesz efektywnie i bezpiecznie wybielić zęby w zaciszu swojego domu. Wybielanie zębów z marką Crest jest efektywne i bezpieczne, co potwierdził Amerykański Związek Stomatologów.