Przejdź do głównej zawartości
Creed Aventus woda perfumowana dla mężczyzn
Creed Aventus woda perfumowana dla mężczyzn
Creed Aventus woda perfumowana dla mężczyzn
Głowa
ananas, bergamotka, czarna porzeczka, jabłko
Serce
brzoza, jaśmin, paczuli, róża
Podstawa
bursztyn, mech, piżmo, wanilia
Grupy zapachówowocowe, szyprowe

Najlepsze, starannie wyselekcjonowane składniki, tradycyjne rzemiosło i wyjątkowa jakość składają się na ten słynny, niszowy zapach. Woda perfumowana Creed Aventus, stworzona dzięki współpracy ojca z synem, jest prowokacyjna, męska i optymistyczna.

  • elegancki, owocowy-szyprowy zapach
  • idealny na cieplejsze dni
  • kompleksowa i długotrwała kompozycja

Skład zapachu
Górne nuty owocowe to aromaty czarnej porzeczki, jabłek Calville Blanc, świeżej bergamoty i soczystego ananasa. Serce kompozycji emanuje suchymi akordami drzewa brzozowego i paczuli, pokreślonymi delikatną czystością róży i jaśminu. Nuty głębi zbudowane są na akordach dębowego mchu, ciepłej wanilii, piżma i ambry.

Historia zapachu
Kompozycja wody perfumowanej Creed Aventus wyraża siłę, sukces i odwagę. Powstała z inspiracji dramatycznym życiorysem Napoleona Bonaparte, jednej z najciekawszych postaci historycznych. Zapach uosabia walkę, pokój i miłość.

Każdy z zapachów Creed jest wyjątkowy
Marka Creed komponuje swoje niszowe perfumy na bazie naturalnych produktów. Zmienność warunków klimatycznych i sezonowych w procesie uzyskiwania składników sprawia, że ich zapach i barwa mogą się nieznacznie różnić na przestrzeni kolejnych lat. Prowadzi to niekiedy do zróżnicowania kompozycji zapachowych perfum oraz ich zabarwienia.

CreedAventus woda perfumowana dla mężczyzn

125×
Promocje
1643,00
Zaoszczędź 6%
100 ml
1538,00

W magazynie | 1538,00 / 100 ml, zaw. VAT | Kod: CRE3985
1
Dostawa kurierem DHL
poniedziałek 26.02.2024
Nasze sklepy
poniedziałek 26.02.2024