Przejdź do głównej zawartości
COMPEED Blister patches Heel pain plaster na pęcherze na piętach
COMPEED Blister patches Heel pain plaster na pęcherze na piętach
Forma aplikacyjnaPlastry
Sposób podaniaDo użytku zewnętrznego
Sposób podawaniawyrób medyczny

COMPEED® Plaster na pęcherze na piętach dla aktywnych wykorzystuje zaawansowaną technologię hydrokoloidową, zapewniając natychmiastową ulgę w bólu i szybsze gojenie. Konstrukcja naśladująca plaster miodu zapewnia o 20% większą amortyzację dla optymalnego komfortu i ochrony podczas każdej wysoce intensywnej aktywności fizycznej. Idealne do stosowania na wszystkie bardzo bolesne pęcherze, takie jak te spowodowane aktywnością sportową.

Zalety preparatu:

  • większa amortyzacja
  • natychmiastowa ulga w bólu
  • szybkie gojenie

Zalecane stosowanie:
Oczyść i osusz skórę przed użyciem. Usuń warstwę papierową plastra. Przyklej plaster pewnym ruchem tak, aby zasłaniał pęcherz. Wygładź brzegi plastra. Pozostaw plaster na miejscu do czasu, aż sam zacznie się odklejać (może pozostać do kilku dni). Aby usunąć plaster: nie pociągaj do góry, tylko powoli rozciągnij po skórze.

Przechowywanie:
Aby uzyskać najlepsze rezultaty, produkt powinien być przechowywany w temperaturze pokojowej (od 15°C do 25°C). Produkt można przechowywać przez krótki czas w temperaturze powyżej 30°C, ale nieprzekraczającej 40°C.

Ostrzeżenie: 
Plastry nie powinny być stosowane niezgodne z przeznaczeniem (np. na pęcherze na piersiach). Osoby chorujące na cukrzycę powinny stosowanie plastrów Compeed skonsultować z lekarzem. Plastry przeznaczone są do jednorazowego użytku. Jeśli odpadnie za wcześnie, należy przykleić nowy plaster. 

Producent/Importer:

  • Johnson & Johnson, s.r.o., Walterovo náměstí 329/1, Jinonice (Praha 5), 158 00 Praha, Czechy

COMPEEDBlister patches Heel pain wyrób medyczny plaster na pęcherze na piętach

5 szt.
27,90

W magazynie | 5,58 / 1 szt., zaw. VAT | Kod: CPD07725
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 15.04.2024
Nasze sklepy
poniedziałek 15.04.2024